14 Οκτ

ΕΡΓΑΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [stone elements mon epe]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΕ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΤΡΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Αρμοδιότητες: ΕΡΓΑΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΙΧ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΡΙΑ/ΕΡΓΑΤΗΣ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

08 Φεβ
Τρίκαλα [Ανθοπωλείο Τρίκαλα]

Ζητείται εργάτης σε ανθοπωλείο, για αγροτικές εργασίες. Προσόντα: Εμπειρία σε αγροτικές εργασίες Άδεια οδήγησης Ι.Χ. αυτοκινήτου (Β) Απόφοιτος Λυκείου Ηλικία 30 έως 45 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Εταιρία Φυσικών Καλλυντικών]

Πωλητής, εξωτερικός συνεργάτης με ΙΧ Αρμοδιότητες: Πωλήσεις σε τουριστικές περιοχές Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στις Πωλήσεις Επιθυμητά Προσόντα: Χρήση Η/Υ, Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Καλό εισόδημα, Πλήρης εκπαίδευση Βιογραφικά δεκτά στο παρακάτω email.

31 Ιαν
Τρίκαλα [Ανακύκλωση Χώτος Τσαγκούρης Ο.Ε.]

Από την Ανακύκλωση Χώτος Τσαγκούρης Ο.Ε., ζητείται Εργάτης με δίπλωμα Γ΄κατηγορίας. Προσόντα: Δίπλωμα Γ΄κατηγορίας και Π.Ε.Ι. Ηλικίας έως 40 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας