14 Οκτ

ΕΡΓΑΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ
ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΕΣΙΔΗΣ ΤΡΑΝΣ ΙΚΕ]

Ζητείται ανειδίκευτος εργάτης για βοηθός σε πλυντήριο φορτηγών-αυτοκινήτων. Για πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο 2311-821692 & 6972323951

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται εργάτης με γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παραγωγής στην περιοχή της Νεοχωρούδας Θεσσαλονίκης.

21 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ]

Ζητείτε για φούρνο εργάτης , ψήστης, να ξέρει να ψήνει ψωμί. Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό.

24 Οκτ
Αθήνα [ΑΤΕΜΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ]

ΕΡΓΑΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ, ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΤΙΡΙΩΝ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ-ΜΠΟΝΟΥΣ

24 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  Εξωτερικό Συνεργάτη για Μεσιτικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή μεταφορικού μέσου Βασική Χρήση Η/Υ Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός βάση επίτευξης στόχων Ασφάλιση Ευέλικτο Ωράριο Εργασία Μέρες Εργασίας: Δε - Πα Εκπαίδευση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.