11 Ιουν

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΟΙΚOΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Εθνική Ασφαλιστική,με ηγετική θέση στην Eλληνική Aγορά και μέλος του Ομίλου της Εθνικής Τραπέζης της Ελλάδος, με στρατηγικό στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη στην Ελληνική Aγορά και μακροπρόθεσμο ορίζοντα Επενδύσεων σε έναν από τους πιο αναπτυσσόμενους κλάδους, αναζητά άμεσα 3 φιλόδοξους Υποψήφιους, για ένταξη στο Πρόγραμμα Ανάπτυξης Στελεχών τηςΕταιρείας μας, με σκοπό την Εκπαίδευση και την Εξέλιξη τους.
Αρμοδιότητες: Προφίλ Στελεχών

Ο ρόλος:
Χτίσιμο μακροχρόνιων σχέσεων με πελάτες
Ανάλυση Αναγκών υποψήφιων πελατών αλλά και ανάλυση Ασφαλιστικών Κινδύνων (Risk Management)
Προσφορά ολοκληρωμένων και πρωτοποριακών ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη με προσωπική παρουσία στην εκτέλεση του έργου.

Απαραίτητα Προσόντα:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικών Επιστημών
Επιθυμητή η προυπηρεσία σε πελατοκεντρικές θέσεις
Άριστες Επικοινωνιακές Ικανότητες
Καλή χρήση προγραμμάτων Η/Υ
Πνεύμα ομαδικότητας και φιλική συμπεριφορά
Δυναμική Προσωπικότητα
Ευελιξία και επικέντρωση στην επίτευξη στόχων
Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
Φιλοδοξία για Επαγγελματική Εξέλιξη

Η εταιρία προσφέρει:
Συνεχή Εκπαίδευση και Ανάπτυξη σε σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
Ελκυστικό Πακέτο Παροχών
Άριστες Προοπτικές Εξέλιξης
Επιμόρφωση βάσει σύγχρονων Εκπαιδευτικών Εργαλείων και Μεθόδων
Εύκολη Πρόσβαση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com

Telephone
ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

29 Μαι
Αθήνα [ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ]

Μεγάλος Χρηματοοικονομικός Όμιλος με ηγετική θέση στην Ελληνική Αγορά και με στρατηγικό στόχο την περαιτέρω ανάπτυξη στην Ελληνική Αγορά και μακροπόθεσμο ορίζοντα Επενδύσεων σε έναν από τους πιο αναπτυσσόμενους κλάδους, αναζητά άμεσα 3 φιλόδοξους Υποψηφίους, για ένταξη στο Πρόγραμμα Ανάπτυξης Στελεχών της Εταιρείας μας, με σκοπό την Εκπαίδευση και την Εξελιξή τους. Προφίλ Στελεχών Ο ρόλος: Χτίσιμο μακροχρόνιων σχέσεων με πελάτες Ανάλυση Αναγκών υποψήφιων...

... πελατών αλλά και ανάλυση Ασφαλιστικών Κινδύνων (Risk Management)
Προσφορά ολοκληρωμένων και πρωτοποριακών ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη με προσωπική παρουσία στην εκτέλεση του έργου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία και Δεξιότητες:
Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Προνόμια και Παροχές:

Tags:

13 Ιουν
Αθήνα [ALL ABOUT CONCEPT]

Εξειδικευμένη εταιρία στον χώρο του promotion ζητά να απασχολήσει για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας καλλυντικών: Αποφοίτους Σχολής Κομμωτικής Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι σχολής κομμωτικής απαραίτητο, ιδανικώς αγόρια Ηλικία 25-30 ετών Εμπειρία σε πωλήσεις – προώθηση προϊόντων Ευελιξία

13 Ιουν

13 Ιουν

30 Μαι
Αθήνα [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Eurotraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα: www.eurotraining.gr. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής του στην Αθήνα ζητά Απόφοιτο Τμήματος Πολιτικών Επιστημών/Διεθνών Ευρωπαϊκών Σπουδών/Φιλολογίας