10 Απρ

Κοπέλα για παιδότοπο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΑΠΟΣΧΟΛ ΠΑΙΔΙΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Τάσος]

Ζητείται κοπέλα έως 27 ετών για service σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00μμ, τηλ: 6980047593, Τάσος

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [\"Prestige-Sandanski\" ]

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00)

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΜΟΥΤΖΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Αρμοδιότητες: ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, OFFICE, INTERNET, ΤΥΦΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ Η εταιρία προσφέρει:

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ ΑΠΟ 20 ΕΤΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ. ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ ΧΕΙΡΙΣΜΟΥ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΦΕ ΓΙΑ ESPRESSO. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [CORONIS RESEARCH AE]

We are currently looking for a Detailer to join our team in Thessaloniki. Responsibilities: Inform Dentists on products using advanced presentation tools Establishing, developing and maintaining relationships with Dentists Representing the company at Dental congresses, events and demonstrations Keeping accurate records and reports daily on all activities and results Required Skills: University degree -BA/BS in Life Science, Biology, Nursing or Dentist Degree...

... is required At least 2 years of experience in health care sector Excellent presentation communication skills Self