10 Απρ

Κοπέλα για παιδότοπο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΑΠΟΣΧΟΛ ΠΑΙΔΙΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Καλαμάτα [Παιδότοπος ]

Σέρβις Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας και να διαμένει στην Καλαμάτα Η εταιρία προσφέρει: Εργασία part-time κυρίως Παρασκευή καιΣ/Κ.

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται κοπέλα για Παραγωγή Καφέ – Σέρβις στα Πεύκα Θεσσαλονίκης. Πλήρους απασχόλησης, μισθό, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα. τηλ. 2381100600 Ώρες Γραφείου: Δε-Πα 08.00-16.00

22 Νοε
Θεσσαλονίκη [Γιάννης]

Ζητείται Κοπέλα Με Προυπηρεσία Και Γνώσεις Στην Παραγωγή Καφέ Και Service Αρμοδιότητες: Παραγωγή Καφέ Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Πολύ Υψηλές Αποδοχές & Διαμονή

22 Νοε

Ζητείται Από Πολύ Γνωστό Καφέ Εμφανίσιμη Κοπέλα Για Παραγωγή Και Service Αρμοδιότητες: Παραγωγή Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία Και Γνώσεις Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Υψηλές Αποδοχές & Διαμονή

13 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ASB]

Job Title: Non Formal Education Manager Department: NFE - Programs Location: Thessaloniki, Northern Greece Period: 01.01.2019 – 31.03.2019 1. Background/ASB Summary: ASB Germany: The “Arbeiter-Samariter-Bund Deutschland (ASB)” is a German aid and welfare organization with more than 300 branches at national, regional, district and municipal level all over Germany. More than 1.2 million members provide a broad social basis for our organization and more than 20,000...

... employees as well as over 17,000 volunteers form part of the ASB ensuring a high level of quality in areas such as