10 Απρ

Κοπέλα για παιδότοπο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΑΠΟΣΧΟΛ ΠΑΙΔΙΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MR FAST MON.IKE]

BARISTA Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΦΕ ΜΑΓΑΖΙ Απαραίτητα Προσόντα: BARISTA ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΚΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεζεδοπωλείο ο κωστας]

Ζητείται κοπέλα για κουζινα για πλήρη απασχοληση. Απαραίτητη προυπηρεσια σε τηγανια και σχάρα. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ξενια]

ζητείται πωλήτρια σε φουρνο στην τούμπα θεσσαλονίκης για απογευματινή 6ωρη βαρδια 2-8 με απαραίτητη προυπηρεσία .παρακαλώ επικοινωνήστε μαζι μας μόνο στο 6948077683

24 Μαρ
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Imperial Resort, member of Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of Leading Hotels of the World, Myconian Villa Collection, member of Preferred Hotels Resorts, Myconian Avaton Resort, member of Design Hotels, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, και Myconian Ambassador, member of Relais Chateaux, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Κοπέλα για Manicure / Pedicure Απαραίτητα προσόντα:...