10 Απρ

Κοπέλα για παιδότοπο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΑΠΟΣΧΟΛ ΠΑΙΔΙΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Θεσσαλονίκη [crescendo]

ιγραφή Θέσης: να γνωριζει κρεπα κ καφε Αρμοδιότητες: πρωινη απασχόληση Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρη Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:διαμονή μισθος

16 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ]

ΦΡΟΝΤΙΔΑ-ΑΤΟΜΙΚΗ ΥΓΙΕΙΝΗ ΝΕΑΡΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝΑΠΗΡΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ Αρμοδιότητες: ΟΙΚΙΑΚΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ , ΚΑΘΕΤΗΡΙΑΣΜΟΙ , ΣΗΚΩΜΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ , ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΓΙΑ 7-8 ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΞΤΡΑ ΑΜΟΙΒΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ , ΕΝΤΙΜΟ , ΣΟΒΑΡΟ , ΥΠΕΥΘΥΝΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΠΗΡΙΑ , ΓΝΩΣΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑΣ ΚΙΝΗΤΙΚΗΣ Η εταιρία προσφέρει:2,5 ΕΥΡΩ / ΩΡΑ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ (ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 10:00 ΜΕ 15:00- ΕΚΤΟΣ Σ.Κ.) ΚΑΙ 10 ΕΥΡΩ ΑΝΑ ΒΡΑΔΥ...

16 Απρ
Θεσσαλονίκη [κ. Γιώργος]

Κοπέλα για καφέ Αρμοδιότητες: Ετοιμασία καφέ, σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις espresso για την ετοιμασία καφέ και ροφημάτων Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Ζητείται κοπέλα για καφέ σε βενζινάδικο στη Νεοχωρούδα. Απαραίτητες είναι οι γνώσεις για οποιοδήποτε είδος καφέ-ροφήματος και το μεταφορικό μέσο.

13 Απρ
Γλυκά Νερά [Fairytale]

Κοπέλα για καφέ παιδότοπο ζητείται στα Γλυκά Νερά κυρίως τα Σαββατοκύριακα. Γνώσεις στο service θα εκτιμηθούν. Είδος Εργασίας: Μερική

12 Απρ

Υπάλληλος πρατηρίου Αρμοδιότητες: Τιμολόγηση-βενζίνες-τηλέφωνο-εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις Η/Υ, γνώσεις καφέ Επιθυμητά Προσόντα: Μεταφορικό μέσο Η εταιρία προσφέρει: Ζητείται κοπέλα για πρατήρια υγρών καυσίμων στην περιοχή των Διαβατών στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητο είναι το μεταφορικό μέσο. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2310775553 -6976758377 κ. Γιώργος