15 Ιουν

Υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες

Αθήνα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οικονομολόγοι, θεολόγοι, ιατροί, βιολόγοι, χημικοί μηχανικοί, ηλεκτρολόγοι μηχ/κοί, μηχανολόγοι μηχ/κοί, πολιτικοί μηχ/κοί και άλλες ειδικότητες ζητούνται για υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες. Αποστολή βιογραφικών στο omilosomilos@gmail.com (στο θέμα να γράφει "Εργασίες")

Όμιλος Πλάτων

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Αθήνα [SUNEL ENERGY]

Πολυεθνική Κατασκευαστική εταιρία αναζητά άτομο για γραμματειακή υποστήριξη. Αρμοδιότητες: Διαχείριση / εκτέλεση εργασιών διοίκησης Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Οργάνωση γραφείου, προγραμματισμός και ρύθμιση καθημερινών υποχρεώσεων Διαχείριση επικοινωνίας πελατών και εξωτερικών συνεργατών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Πολύ καλή γνώση Η/Υ Office (Excel, Word, Outlook) Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Επιθυμητά προσόντα: Εμπειρία...

... σε αντίστοιχη θέση

Η εταιρία προσφέρει:
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Σύμβαση αορίστου χρόνου
Σταθερό μηνιαίο μισθό
Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση
Προοπτικές εξέλιξης

Tags:

25 Σεπ
Αθήνα [Αχτοιδα]

Κέντρο Ειδικών θεραπειών στην Ηλιούπολη, αναζητά έμπειρο/η γραμματέα με πιστοποιημένη γνώση Η/Υ, για απογευματινή, καθημερινή απασχόληση. Επιθυμητή η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση. Συστάσεις απαραίτητες. Αποστολή βιογραφικών στο animus2016@yahoo.gr.

16 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

16 Οκτ

Εταιρεία ζητάει για άμεση πρόσληψη νέες και νέους συνεργάτες για πώληση τσιγάρων & ποτών σε σημεία λιανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.