30 Μαρ

Μάγειρες Β\' & Γ\' - Μονεμβασιά

Δήμος Μονεμβασιάς
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Princess Kyniska Suites επιθυμεί να προσλάβει για εποχιακή απασχόληση για το a la carte Princess Restaurant στο Καραβοστάσι Μονεμβασιάς Μάγειρες Β\´ Γ\´ Το ξενοδοχείο: Το Princess Kyniska Suites είναι ένα πολυτελές boutique ξενοδοχείο 4 αστέρων που βρίσκεται στον δήμο Μονεμβασιάς στη Λακωνία. Το ξενοδοχείο έχει θέα στον κόλπο...

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Α', Β' Γ' Μάγειρες Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MARBELLA Α.Ε.]

Η Μαρμπέλλα Α.Ε. είναι ένας αναπτυσσόμενος όμιλος πολυτελών ξενοδοχείων, αποτελούμενος από δύο μονάδες στην Κέρκυρα: το πλήρως ανακαινισμένο Marbella Corfu Hotel και το ολοκαίνουργιο Marbella Nido Suite Ηotel Villas (εγκαίνια: Μάιος 2018). Η Μαρμπέλλα Α.Ε. έχει ένα ισχυρό αναπτυξιακό σχέδιο με στόχο έως το 2021 να λειτουργεί 3

10 Αυγ
Δήμος Βόλου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το ξενοδοχείο Leda Village Resort στο Χόρτο - Πηλίου, αναζητά υποψήφιους για τις θέσεις: Β’ Γ’ Μάγειρες για την καλοκαιρινή σεζόν 2018 Περιγραφή καθηκόντων: Προετοιμασία και παραγωγή ζεστών και κρύων εδεσμάτων, σύμφωνα με τις οδηγίες του Chef και τα πρότυπα της εταιρίας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η

10 Αυγ
Πανελλήνια [SANI RESORT]

Το Sani Resort είναι ένα ιδιωτικό οικολογικό resort, που προσφέρει υπηρεσίες 5*, παγκόσμιας κλάσης, προστατεύοντας ταυτόχρονα το περιβάλλον. Στα 1.000 στρέμματά του υπάρχουν πέντε διεθνώς βραβευμένα πολυτελή ξενοδοχεία, το καθένα με το δικό του χαρακτήρα και κύρος σε όλους τους τομείς δραστηριοτήτων, που

09 Αυγ
Δήμος Χερσονήσου [NANA PRINCESS]

Η εταρία Καράτζη Α.Ε. ζητεί για τα ξενοδοχεία της Nana Beach All Inclusive Resort και Nana Princess Luxury Suites – Villas – Spa, που βρίσκονται στη Χερσόνησο Ηρακλείου, προσωπικό για την παρακάτω ειδικότητα: Μάγειρες Β' με πτυχίο αντίστοιχης σχολής και τουλάχιστον διετή προϋπηρεσία. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν