15 Μαι

ΠΩΛΗΤΗΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΣΤΟ 8ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΕΝΑΝΤΙ ΤΙΤΑΝ .
ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6970875768 ΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Telephone
ΠΑΝΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μ.& ΣΙΑ Ε.Ε.]

Υπάλληλος Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων-Εμπορικού καταστήματος Αρμοδιότητες: Πωλήσεις Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία εως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Νυχτερινό ωράριο εργασίας

25 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Θεσσαλονίκη Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

22 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work – Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρία διανομής

22 Μαι
Θεσσαλονίκη [Eros Megastores]

Από τη μεγαλύτερη αλυσίδα ερωτικών ειδών στην Ελλάδα, Eros Megastores, ζητείται πωλητής (άνδρας) 25-40 ετών για τα καταστήματά μας για τους καλοκαιρινούς μήνες. Πλήρης απασχόληση. Απαραίτητη γνώση αγγλικών. Προϋπηρεσία σε ανάλογο πόστο (πωλήσεις) θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο info@sexshop.gr

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

B2B Πωλητής – Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης: Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό πελάτη της με παγκόσμιο ηγετικό ρόλο στον χώρο του αναζητά B2B πωλητή με έδρα την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των υπηρεσιών της εταιρίας και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας