19 Ιουλ

Καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητάει καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών για την παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Πολυτεχνικών Σχολών
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος.
Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη Συνεργασία

Telephone
Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

30 Νοε
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές παιδαγωγικών σχολών για δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος

05 Δεκ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Το κέντρο ξένων γλωσσών Παγουλάτου – Βλάχου με έδρα στα Άνω Πατήσια ζητά Καθηγητές/τριες Αγγλικών (native / non-native / bilingual) ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου για την επόμενη σχολική χρονιά για πλήρη απασχόληση. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Δεκ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Καθηγητές Arduino - Ρομποτικής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τμήματος σχετικό με το αντικείμενο

03 Δεκ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στo πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές Διοίκησης Τουριστικών Επιχειρήσεων Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο διοίκησης τουριστικών

03 Δεκ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Καθηγητές Digital Marketing Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης σχολής Τουλάχιστον διετής εμπειρία στο digital