19 Ιουλ

Καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητάει καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών για την παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Πολυτεχνικών Σχολών
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος.
Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη Συνεργασία

Telephone
Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Το κέντρο ξένων γλωσσών Παγουλάτου – Βλάχου με έδρα στα Άνω Πατήσια ζητά Καθηγητές/τριες Αγγλικών (native / non-native / bilingual) ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου για την επόμενη σχολική χρονιά για πλήρη απασχόληση. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

08 Αυγ
Αθήνα [Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Επισιτισμού (κωδικός θέσης CHEF-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων της ειδικότητας: Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης. Θέση: Προετοιμασία και παράδοση διαλέξεων σύμφωνη με τη διδακτέα ύλη και την τρέχουσα βιβλιογραφία

08 Αυγ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Τουρισμού (κωδικός θέσης TRM-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Στέλεχος Διοίκησης και Οικονομίας στον τομέα του Τουρισμού Τεχνικός Τουριστικών Μονάδων και Επιχειρήσεων Φιλοξενίας Θέση:

08 Αυγ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές Μαθημάτων Βιολογίας (κωδικός θέσης BL-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων βιολογίας των ειδικοτήτων του τομέα υγείας. Θέση: Προετοιμασία και παράδοση διαλέξεων σύμφωνη με τη διδακτέα ύλη και την τρέχουσα βιβλιογραφία και

08 Αυγ

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητά να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα Πληροφορικής - Αυτοματισμών (κωδικός θέσης CA-PRF) για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής με Πολυμέσα Τεχνικός Δικτύων Υπολογιστών Τεχνικός Αυτοματισμών Θέση: