19 Ιουλ

Καθηγητές Πληροφορικής

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητά καθηγητές Πληροφορικής για παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος.
Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία.

Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Αθήνα [ΚΟΡΕΛΚΟ]

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές Πληροφορικής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ/ ΑΕΙ Γνώσεις: OPENGL, 3DS MAX,

10 Οκτ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Καθηγητές Πληροφορικής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ/ ΑΕΙ Απαιτούμενη γνώση

10 Οκτ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Καθηγητές πληροφορικής για δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχιούχος

09 Οκτ

09 Οκτ

Ο εκπαιδευτικός όμιλος ΚΟΡΕΛΚΟ δραστηριοποιείται στον χώρο της εκπαίδευσης 49 χρόνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και ενδυνάμωσής του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του έμπειρους για να διδάξουν στον παρακάτω τομέα εκπαίδευσης. Καθηγητές Πληροφορικής Απαιτούμενα