23 Μαι

Καθηγητές Πληροφορικής

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητά καθηγητές Πληροφορικής για παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος.
Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία.

Telephone
Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Το κέντρο ξένων γλωσσών Παγουλάτου – Βλάχου με έδρα στα Άνω Πατήσια ζητά Καθηγητές/τριες Αγγλικών (native / non-native / bilingual) ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου για την επόμενη σχολική χρονιά για πλήρη απασχόληση. Προϋπηρεσία επιθυμητή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Ιουν
Αθήνα [sqlearn]

Project Manager Πληροφορικής This is a project manager position focusing on overseeing the company's projects successful and timely implementation. Duties and Responsibilities: Ensure the company's projects are developed in a timely and efficient manner Ensure the continuance of the company's cash flow depending on projects deliverables Actively involve in developing relationships with key clients Get customer feedback on product improvements Conduct strategic...

... account reviews regularly to review service needs and usage trends Skills and Specifications:

Tags:

14 Ιουν
Αθήνα [RETHINK EDUCATION]

Το Κέντρο Ξένων Γλωσσών και Δια Βίου Μάθησης Επιπέδου 1 RETHINK EDUCATION –EXPERIENTIAL LEARNING LANGUAGE CENTRE στη Γλυφάδα Αττικής, αναζητεί καθηγητές Γερμανικών, κατόχους πτυχίου ελληνικού ή ξένου Πανεπιστημίου στον τομέα της Γερμανικής Γλώσσας και Φιλολογίας Απαραίτητα προσόντα: Να είναι φυσικοί ομιλητές

12 Ιουν
Αθήνα

About SignedBlock We are a company of academics and engineers offering specialised blockchain technology solutions, based in Athens, Greece. Our team offers

08 Ιουν
Αθήνα [Metric Global Network]

Η Εταιρεία Metric Global Network αναζητά συνεργάτες στον τομέα των πωλήσεων συστημάτων πληροφορικής. Αρμοδιότητες: * Διεύρυνση του πελατολογίου και ανάπτυξη