19 Ιουλ

Καθηγητές Πληροφορικής

Αθήνα Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητά καθηγητές Πληροφορικής για παράδοση μαθημάτων κατ´ οίκον Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Δευτεροβάθμιας και Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος.
Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία.

Oikomatheia

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος ζητεί να προσλάβει για την Αθήνα Καθηγητές στον Τομέα της Πληροφορικής / των Αυτοματισμών Κωδικός θέσης: CA-PRF Για τη διδασκαλία των μαθημάτων των ειδικοτήτων: Τεχνικός εφαρμογών πληροφορικής με πολυμέσα Τεχνικός δικτύων υπολογιστών Τεχνικός αυτοματισμών Θέση:

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εκπαιδευτικός όμιλος]

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στο πλαίσιο της ανάπτυξής του επιθυμεί να στελεχωθεί στη Θεσσαλονίκη με Εκπαιδευτικούς / Καθηγητές Για τους ακόλουθους τομείς και ειδικότητες: Πληροφορική Βάσεις Δεδομένων Game developer / Unreal Game developer / Unity 3D Animation Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή/και ΑΕΙ Προϋπηρεσία στον

03 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Desknet]

Ζητούνται καθηγητές πληροφορικής για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη εργασιών. Αποστολή βιογραφικού info@desknet.gr. Απαραίτητη η εγγραφή στο http://portal.desknet.gr

21 Δεκ

21 Δεκ