23 Απρ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΥΚΤΙΟΥ-ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Telephone
Leonardos Tsanas

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαι
Αθήνα [GREEK TRAILS]

Το "Greek Trails", στην Αθήνα, ζητεί υπάλληλο με προϋπηρεσία για το τμήμα Incoming. Απαραίτητη καλή γνώση, TravelForce MS Office, Αγγλικών. Γνώση επιπλέον

26 Μαι
Αθήνα [ATHENS DIRECT TRAVEL]

To "Athens Direct Travel" ζητεί υπάλληλο για το τμήμα Corporate & Outgoing με καλή γνώση αεροπορικού εισιτηρίου, πώλησης και δημιουργίας FIT & οργανωμένων

18 Μαι
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ από γραφείο γενικού τουρισμού έμπειροι υπάλληλοι με γνώσεις αεροπορικού εισιτηρίου (Sabre), ακτοπλοϊκού εισιτηρίου και αγγλικής γλώσσας. Βιογραφικά

17 Μαι
Αθήνα [TASIOULIS TRAVEL]

Το τουριστικό γραφείο "Tasioulis Travel", που βρίσκεται στο Περιστέρι, ζητεί υπάλληλο (κυρία). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Απαραίτητη

10 Μαι

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ZHTEITAI άτομο για εργασία σε τουριστικό γραφείο γενικού τουρισμού στον Άγιο Δημήτριο. Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής γλώσσας, H/Υ,