23 Απρ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΥΚΤΙΟΥ-ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Telephone
Leonardos Tsanas

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [Spotawheel]

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχόμενη χρονιά και αναζητά Υπάλληλο Γραφείου που θα στελεχώσει τις εγκαταστάσεις της στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Γνώση αγγλικών Γνώση Excel Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Η Spotawheel προσφέρει:

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [NST TRAVEL AND TOURISM]

Η NST Travel αναζητά μόνιμο και εποχιακό προσωπικό για τη στελέχωση του τμήματος κρατήσεων και κίνηση λεωφορείων Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση υπολογιστών Καλή γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα Επικοινωνιακές

16 Ιαν

16 Ιαν
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία PAUL αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Οδηγού Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής και café-εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την άριστη ποιότητα των

16 Ιαν
Θήρα [Anemomylos Travel]

ζητείται για στελέχωση τουριστικού γραφείου από Απρίλιο έως Οκτώβριο 2018. Καθήκοντα η εξυπηρέτηση των πελατών διεθνούς φήμης tour operator, η διαχείριση των κρατήσεων του και οι πωλήσεις εκδρομών, Απαραίτητη η γνώση γαλλικών σε άριστο επίπεδο και δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου, η γνώση αγγλικών σε πολύ καλό επίπεδο, η χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και ιδιαιτέρως του Microsoft Offιce.