23 Απρ

ΖΗΤΗΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΣΕ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ
Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ-ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΟΔΙΚΟΥ ΔΥΚΤΙΟΥ-ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

Telephone
Leonardos Tsanas

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Αθήνα [ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΤΡΑΒΕΛ]

Ζητείται Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου στην Αθήνα. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ηλικία άνω των 30 ετών Απαραίτητη προϋπόθεση η άριστη γνώση

19 Σεπ
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στο Σύνταγμα ζητά υπάλληλο για τις κρατήσεις με άριστη γνώση ισπανικών και πορτογαλικών και 5ετή προϋπηρεσία στον κλάδο.

16 Οκτ
Αθήνα [Μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής]

Zητείται Οδηγός Γ’ κατηγορίας με ΠΕΙ από μεγάλη εταιρία αρτοζαχαροπλαστικής στην περιοχή Σταυρού Αγίας Παρασκευής για πρωινή ή νυχτερινή εργασία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Αθήνα [ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΝΑΝΕΩΣΙΜΩΝ ΠΗΓΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ & ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ]

Εμπορική εταιρεία στο χώρο των Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας και Συστημάτων Εξοικονόμησης Ενέργειας στην Αθήνα , αναζητά Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις Λογιστικής

15 Οκτ
Αθήνα [ALPHA OMEGA COMMUNICATION SOLUTIONS]

Η ALPHA OMEGA COMMUNICATION SOLUTIONS ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΡΑΤΖΗ Για την στελέχωση των γραφείων της στην Αθήνα ΖΗΤΑΕΙ Υπαλλήλους