21 Μαρ

Ιατρικός Επισκέπτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στο πλαίσιο συνεχούς του ανάπτυξης, το Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας Μικροχειρουργικής Ophthalmica που δραστηριοποιείται στον τομέα της υγείας, επιθυμεί να προσλάβει: Ιατρικό Επισκέπτη Περιγραφή θέσης: Ιατρικές επισκέψεις και προσέγγιση επαγγελματιών υγείας. Ανάλυση, σχεδίαση και υλοποίηση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Πανελλήνια [Εταιρία ιατρικών & φαρμακευτικών προϊόντων]

Eταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο των ιατρικών και των φαρμακευτικών προϊόντων αναζητά: Ιατρικό Επισκέπτη για την Αθήνα. Ο/Η ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας Καλή παρουσία και άνεση με τους πελάτες Φιλοδοξία και εργατικότητα Επιθυμητή

18 Απρ
Πανελλήνια [OPHTHALMICA]

Στο πλαίσιο συνεχούς του ανάπτυξης, το Ινστιτούτο Οφθαλμολογίας Μικροχειρουργικής Ophthalmica που δραστηριοποιείται στον τομέα της υγείας, επιθυμεί να προσλάβει: Ιατρικό Επισκέπτη Περιγραφή θέσης: Ιατρικές επισκέψεις και προσέγγιση επαγγελματιών υγείας. Ανάλυση, σχεδίαση και υλοποίηση

11 Απρ
Πανελλήνια [ARITI]

ΑΡΗΤΗ Α.Ε. Ανώνυμη εταιρία φαρμακευτικών και ιατρικών προϊόντων ζητεί να προσλάβει: Ιατρικό Επισκέπτη με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. σχολής κλάδου υγείας Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Ηλικία έως 35 ετών Εκπληρωμένες στρατιωτικές

04 Απρ
Πανελλήνια [GCP MED]

Ιατρικός Επισκέπτης - Έβρος Η Γενική Χημικών Προϊόντων δραστηριοποιείται από το 1977 στα φαρμακευτικά – ιατρικά είδη. Η ανοδική πορεία της εταιρίας οφείλεται στον δυναμικό στρατηγικό σχεδιασμό της και στη δέσμευσή της στον ανθρώπινο παράγοντα. Ο/Η ιδανικός υποψήφιος/α πρέπει να διαθέτει:

03 Απρ
Πανελλήνια [Ιατρικός Όμιλος]

Μεγάλος Ιατρικός Όμιλος αναζητά: Ιατρικό Επισκέπτη για την Αθήνα. Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας Καλή παρουσία Φιλοδοξία και εργατικότητα Δίπλωμα οδήγησης μηχανής Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις Η εταιρία προσφέρει: