21 Μαρ

Γυμναστής/τρια

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη αλυσίδα στο χώρο του fitness Yava Fitness Centers με 48 γυμναστήρια σε όλη την Ελλάδα, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Γυμναστής/τρια Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΦΑΑ ή ιδιωτικής σχολής Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία στο συγκεκριμένο αντικείμενο Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας...

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Πανελλήνια [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας βιομηχανική επιχείρηση με παραγωγική διαδικασία στη Βουλγαρία ζητά να προσλάβειΔιευθυντή Παραγωγής Υφασμάτων. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι, τεχνολόγοι κλωστοϋφαντουργοί, ή χημικοί μηχανικοί ή μηχανολόγοι μηχανικοί, θα πρέπει να έχουν εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε υπεύθυνη θέση

21 Ιουλ
Πανελλήνια [2BTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]   Η2btel Άμεσα Ζητά για στελέχωση νέων τμημάτων άτομα ανω των 18 ετών, για εσωτερική τηλεφωνική θέση. Προσόντα: Απόφοιτοι λυκείου Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες Οργανωτική σκεψη Παροχές: -Υψηλό πακέτο αποδοχών (βασικός μισθός και υψηλά bonus

21 Ιουλ

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]   2btel Call center services   ZHTAΕΙ ΑΜΕΣΑΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ , ΑΝΩ ΤΩΝ 18 ΕΤΩΝ, ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗΣΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΥ ΠΑΡΟΧΟΥ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝΨΗΦΙΑΚΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ (satellite TV ) ΚΑΙ BROADBAND ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ.

21 Ιουλ
Πανελλήνια [Εταιρία εμπορική]

Εταιρία εμπορική που δραστηριοποιείται στον χώρο των τηλεφωνικών πωλήσεων ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα Πωλητές για μόνιμη πενθήμερη απασχόληση, πρωινή ή απογευματινή. Απαραίτητα: Ευχέρεια λόγου, διαπραγματευτική δεξιότητα, όρεξη για δουλειά. Η εταιρία παρέχει ασφάλιση, μισθό ανεξαρτήτως

21 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Άμεσα προσλαμβάνονται Συνεργάτες έως 50 ετών για το τμήμα τηλεφωνικής Προώθησης Σταθερής Τηλεφωνίας, Internet, TV Πενθήμερη εργασία, βασικός μισθός, ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]