21 Μαρ

Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη αλυσίδα στο χώρο του fitness Yava Fitness Centers με 48 γυμναστήρια σε όλη την Ελλάδα, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Οικονομικών / Διοίκησης Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε θέση management τουλάχιστον 4 έτη Πολύ καλή γνώση της...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Υπεύθυνος Λειτουργίας Τροφοδοσίας (Foodservice Operation Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο λειτουργίας τροφοδοσίας (Foodservice Operations Manager). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό

20 Σεπ

Υπεύθυνος Τομέα Πωλήσεων Χονδρικής (Section Store Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο τομέα πωλήσεων χονδρικής (Section Store Manager). Αυτή η ηγετική θέση καθορίζει και τον πολύ σημαντικό ρόλο

20 Σεπ

Υπεύθυνος Πωλήσεων Περιοχής (Area Manager Ho.Re.Ca.) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο πωλήσεων περιοχής Ηο.Re.Ca. (Area Manager Ho.Re.Ca.). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό στους πελάτες μας σε

25 Σεπ
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets, βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο ανάμεσα σε έλατα στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα, προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

25 Σεπ
Πανελλήνια [Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα]

Μεγάλη ξενοδοχειακή αλυσίδα ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων MICE Προσόντα / χαρακτηριστικά υποψηφίου: Εργασιακή εμπειρία σε θέση υπευθύνου τμήματος πωλήσεων MICE Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, γνώση της γερμανικής γλώσσας θα συνεκτιμηθεί Γνώση της τουριστικής αγοράς στο εξωτερικό και στην Ελλάδα