21 Μαρ

Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη αλυσίδα στο χώρο του fitness Yava Fitness Centers με 48 γυμναστήρια σε όλη την Ελλάδα, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Οικονομικών / Διοίκησης Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε θέση management τουλάχιστον 4 έτη Πολύ καλή γνώση της...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Υπεύθυνος Λειτουργίας Τροφοδοσίας (Foodservice Operation Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο λειτουργίας τροφοδοσίας (Foodservice Operations Manager). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό

12 Δεκ

Υπεύθυνος Πωλήσεων Περιοχής (Area Manager Ho.Re.Ca.) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο πωλήσεων περιοχής Ηο.Re.Ca. (Area Manager Ho.Re.Ca.). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό στους πελάτες μας σε

12 Δεκ

Υπεύθυνος Τομέα Πωλήσεων Χονδρικής (Section Store Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο τομέα πωλήσεων χονδρικής (Section Store Manager). Αυτή η ηγετική θέση καθορίζει και τον πολύ σημαντικό ρόλο

06 Δεκ
Πανελλήνια [PLANET FITNESS AND MORE]

Η αλυσίδα γυμναστηρίων Planet Fitness and More ζητά να προσλάβει έμπειρο και ενθουσιώδη Health Club Manager για τη στελέχωση ενός από τα 13 γυμναστήρια της αλυσίδας. Ο ρόλος απαιτεί γρήγορο και πρακτικό άτομο με κύριο άξονα ενεργειών την ανάπτυξη των νέων πωλήσεων και τη διατήρηση μιας καλά εδραιωμένης βάσης μελών με

05 Δεκ
Πανελλήνια [ARGO TRAVEL]

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Υπεύθυνος Τμήματος Συνεδρίων, Εκδηλώσεων Ταξιδιών Κινήτρων (MICE Dept Manager) κωδικός θέσης: ATGMICESV.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον συνεδριακό τουρισμό και γενικά MICE