21 Μαρ

Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η μεγαλύτερη αλυσίδα στο χώρο του fitness Yava Fitness Centers με 48 γυμναστήρια σε όλη την Ελλάδα, αναζητά άτομα για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπεύθυνος/η Γυμναστηρίου (Club Manager) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Οικονομικών / Διοίκησης Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε θέση management τουλάχιστον 4 έτη Πολύ καλή γνώση της...

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Υπεύθυνος Διανομής / Network Manager Έχεις εμπειρία στη διαχείριση μεταφορών; Μπορείς να οργανώνεις τον φόρτο εργασίας αποτελεσματικά; Τώρα έχεις την ευκαιρία να απασχοληθείς σε μία δυναμική εταιρία! Περιγραφή θέσης εργασίας: Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρίας logistics που αναλαμβάνει

02 Ιουλ

26 Ιουν
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Υπεύθυνος Τομέα Πωλήσεων Χονδρικής (Section Store Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο τομέα πωλήσεων χονδρικής (Section Store Manager). Αυτή η ηγετική θέση καθορίζει και τον πολύ σημαντικό ρόλο

26 Ιουν

Υπεύθυνος Λειτουργίας Τροφοδοσίας (Foodservice Operation Manager) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο λειτουργίας τροφοδοσίας (Foodservice Operations Manager). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό

26 Ιουν

Υπεύθυνος Πωλήσεων Περιοχής (Area Manager Ho.Re.Ca.) Η Καραντινός Α.Ε., η ταχύτερη αναπτυσσόμενη επιχείρηση και με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών επιθυμεί να προσλάβει υπεύθυνο πωλήσεων περιοχής Ηο.Re.Ca. (Area Manager Ho.Re.Ca.). H εταιρία προσφέρει λύσεις ειδικά για φαγητό στους πελάτες μας σε