25 Απρ

Υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες

Λάρισα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οικονομολόγοι, θεολόγοι, ιατροί, βιολόγοι, χημικοί μηχανικοί, ηλεκτρολόγοι μηχ/κοί, μηχανολόγοι μηχ/κοί, πολιτικοί μηχ/κοί και άλλες ειδικότητες ζητούνται για υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες. Αποστολή βιογραφικών στο omilosomilos@gmail.com (στο θέμα να γράφει "Εργασίες")

Όμιλος Πλάτων

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιαν
Δήμος Λάρισας [POP-AIR ]

Η εταιρία POP – AIR αναζητά άτομα ως Department Managers για πλήρη απασχόληση. H POP-AIR αναζητά ταλαντούχους και ενεργητικούς ανθρώπους για τη θέση του department manager στα καταστήματά της, με διετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βασικές αρμοδιότητες Επίτευξη στοχοθετήσεων Διαχείριση της ομάδας Επικοινωνιακές και

18 Ιαν
Δήμος Λάρισας [VODAFONE]

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε oλοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην

18 Ιαν
Πειραιώς [Εταιρία παραγωγής & συσκευασίας τροφίμων]

Εταιρία παραγωγής συσκευασίας τροφίμων στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη ζητά Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης για 8ωρη, 5ήμερη απασχόληση. Αρμοδιότητες: Διαχείριση e-mails και τηλεφωνικών κλήσεων Καθημερινή επικοινωνία με τους προμηθευτές και τους πελάτες για αποστολή και λήψη παραγγελιών Σύνταξη

18 Ιαν
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής επιστημονικής

18 Ιαν
Αθήνα [D-ONE]

Η εταιρεία μας αναζητά 3 άτομα που θα εκπαιδευτούν και θα καταρτιστούν έτσι ώστε να στελεχώσουν - αναλόγως με τα προσόντα και ικανότητες που διαθέτουν - τμήματα που αφορούν σε: 1. Marketing Έρευνα αγοράς 2. Εξυπηρέτηση πελατών Πωλήσεις   Καθήκοντα – Αρμοδιότητες: ● Ενημέρωση των υπηρεσιών που παρέχονται