25 Απρ

Υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες

Λάρισα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οικονομολόγοι, θεολόγοι, ιατροί, βιολόγοι, χημικοί μηχανικοί, ηλεκτρολόγοι μηχ/κοί, μηχανολόγοι μηχ/κοί, πολιτικοί μηχ/κοί και άλλες ειδικότητες ζητούνται για υποστήριξη σε φοιτητικές εργασίες. Αποστολή βιογραφικών στο omilosomilos@gmail.com (στο θέμα να γράφει "Εργασίες")

Όμιλος Πλάτων

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή, 12-10-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-3004 Παράταση Προκήρυξης Θέμα: Παράταση Προκήρυξης για την πρόσληψη επιστημονικού συνεργάτη με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου για την εκτέλεση του προγράμματος / έργου με τίτλο «Υποστήριξη Γραφείου Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης» –

16 Οκτ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vodafone επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας 1st Level Tech Support / Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα

16 Οκτ
Αθήνα [Express Publishing ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης

16 Οκτ
Αθήνα [ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ]

Ζητείται Υπεύθυνος Υποστήριξης Πληροφορικών Συστημάτων από εισαγωγική - εξαγωγική εταιρεία με έδρα στο Κορωπί , η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των

16 Οκτ
Δήμος Λάρισας [TRENKWALDER HELLAS SA]

Oδηγός Γ' Βυτίου Θέρμανσης – Λάρισα Η εταιρία Trenkwalder hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά οδηγό Γ' κατηγορίας πρατηρίου υγρών καυσίμων στην περιοχή της Λάρισας. Απαιτούμενα προσόντα: Πιστοποιητικό ADR σε ισχύ Επαγγελματικό δίπλωμα Γ'