20 Μαρ

Εργάτης/τρια Αποθήκης – Σέρρες

Δήμος Σερρών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Δήμος Χαλκιδέων [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στο Βαθύ Αυλίδας ζητά Εργάτη Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένη αποθήκη Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού ανυψωτικού Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα Άριστες επικοινωνιακές

16 Ιουλ
Δήμος Σερρών [VODAFONE]

Internet Solutions Specialist - Σέρρες Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπούν. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε

12 Ιουλ
Δήμος Σερρών [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη των Σερρών Sales Representative Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την αποτελεσματική

10 Ιουλ
Δήμος Σερρών [FIGURA ]

Ο όμιλος αισθητικής ιατρικής Figura αναζητεί άτομα για την κάλυψη της παρακάτω θέσης στο καταστήμα των Σερρών: Street Promotion (Flash) Κωδικός θέσης: FS 51 Περιγραφή εργασίας: Ενημέρωση και προώθηση υπηρεσιών και προϊόντων Προφίλ υποψηφίων: Ευχέρεια στην επικοινωνία Επιθυμητή η εμπειρία σε προωθητικές

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητά Εργάτη Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένη αποθήκη Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού ανυψωτικού Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα Άριστες