20 Μαρ

Εργάτης/τρια Αποθήκης – Σέρρες

Δήμος Σερρών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΦΛΕΙΒΟΡ ΦΑΚΤΟΡΙ ΑΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ εργάτης αποθήκης - picker από Α.Ε. παραγωγής και εμπορίας τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Γνώση αγγλικών, δίπλωμα Γ' κατηγορίας, εμπειρία σε αποθήκη τροφίμων απαραίτητα.

15 Μαρ
Δήμος Σερρών [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Σέρρες Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και

14 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [Μεγάλη Ελληνική Βιομηχανία Τροφίμων]

Μεγάλη Ελληνική Βιομηχανία Τροφίμων επιθυμεί να προσλάβει για τις εγκαταστάσεις της στο Κορωπί: Εργάτη Αποθήκης Βασικές αρμοδιότητες: Διαχείριση και έλεγχος παραλαβής των προϊόντων Φόρτωση - εκφόρτωση εμπορευμάτων Έλεγχος αποθεμάτων Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας Προφίλ

14 Μαρ
Θεσσαλονίκη [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΑΙΑ]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ Αρμοδιότητες: • επιλογή προϊόντων,προετοιμασία και τοπόθετηση τους στα ράφια) • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων • Διαχείριση ειδών αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: • Ασφάλιση • Πακέτο αποδοχών Αποστολή βιογραφικών στο e-mail : goldsun.sa@windowslive.com

14 Μαρ

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην