20 Μαρ

Γραφίστας - Aθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Figura ζητά: Γραφίστα Προσόντα υποψηφίου: Γνώσεις προγραμμάτων Autocad, Photoshop, Illustrator, Corel, Animator για μόνιμη απασχόληση ή σε μορφή μόνιμης εξωτερικής συνεργασίας Άριστη γνώση όλων των προγραμμάτων PC για δημιουργική γραφιστική χρήση (εντύπων, λογοτύπων, εταιρικής ταυτότητας, διαφημίσεων,...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Πανελλήνια [STICKY]

Γραφίστας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση προγραμμάτων Abode Photoshop, Illustrator, In Design Άριστη γνώση αγγλικών Δημιουργικότητα, αισθητική, υπευθυνότητα, οργάνωση, διάθεση για δουλειά, ενημερωμένος, συνεργάσιμος Στο Sticky θέλουμε πάντα να έχουμε την καλύτερη δημιουργική ομάδα με άτομα που επενδύουν στο

12 Απρ
Πανελλήνια [ANEMI HOTEL / ATHENSWAS HOTEL]

Το ξενοδοχείο Athens Was στην Αθήνα (21 δωματίων) ζητά για τη θερινή σεζόν 2018 Σπουδαστές Τουριστικών Σχολών για πρακτική άσκηση στο τμήμα Service. Προσόντα: Φοίτηση σε σχολή τουριστικών επαγγελμάτων με δικαίωμα πρακτικής άσκησης Γνώση της αγγλικής γλώσσας Αποστολή βιογραφικών απαραίτητα με φωτογραφία.

11 Απρ
Πανελλήνια [ELDICO]

Η ΕΛΔΙΚΟ ΣΠΟΡ Α.Ε. μία από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρίες αθλητικών, οργάνων γυμναστικής και εποχιακών ειδών με μεγάλο κύκλο εργασιών, ζητά να προσλάβει: Γραφίστα/Web Designer (Wordpress Expert) Περιοχή: Αθήνα Τύπος απασχόλησης: Πλήρης Καθήκοντα / αρμοδιότητες θέσης: Συντήρηση, ενημέρωση και ανάπτυξη

03 Απρ
Πανελλήνια [Graphic Designer ]

Graphic Designer / Γραφίστας Εμπορική εταιρία, ζητά έμπειρο Graphic Designer για την επιμέλεια καταλόγων, συσκευασιών και εντύπων των προιόντων της. Δίνεται η δυνατότητα συνεργασίας με εξαρτημένη εργασία ή με σύμβαση παροχής υπηρεσιών, και στις δύο περιπτώσεις εντός των γραφείων της εταιρίας. Οι θέσεις

30 Μαρ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των