20 Μαρ

Γραφίστας - Aθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Figura ζητά: Γραφίστα Προσόντα υποψηφίου: Γνώσεις προγραμμάτων Autocad, Photoshop, Illustrator, Corel, Animator για μόνιμη απασχόληση ή σε μορφή μόνιμης εξωτερικής συνεργασίας Άριστη γνώση όλων των προγραμμάτων PC για δημιουργική γραφιστική χρήση (εντύπων, λογοτύπων, εταιρικής ταυτότητας, διαφημίσεων,...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Πανελλήνια [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών ζητούνται για διάφορα υποκαταστήματα εντός του λεκανοπεδίου Ιατροί Βάρδιας Εργασία πενθήμερη, πρωινή ή απογευματινή. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα και να χαρακτηρίζονται από υπευθυνότητα, αξιοπιστία και πνεύμα

18 Ιουλ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Υπάλληλοι Διαχείρισης Εισερχόμενων Κλήσεων (Τηλεφωνική Εξυπηρέτηση Πελατών) Περιγραφή θέσεων: Οι κάτοχοι των θέσεων

18 Ιουλ
Πανελλήνια [DRC GREECE]

Πολυτεχνίτης Εισαγωγή: Το Δανικό Συμβούλιο Προσφύγων (DRC) βοηθά τους πρόσφυγες και τους εσωτερικά εκτοπισμένους ανθρώπους σε ολόκληρο τον κόσμο: παρέχουμε βοήθεια έκτακτης ανάγκης, αγωνιζόμαστε για τα δικαιώματά τους και ενισχύουμε τις ευκαιρίες για ένα καλύτερο μέλλον. Εργαζόμαστε σε

18 Ιουλ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Promoter Zητείται υπεύθυνο άτομο για το πόστο διαφήμισης των υπηρεσιών του μεγάλου ομίλου ιατρικής αισθητικής Figura. Προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Ομαδικότητα Αυτοπεποίθηση Εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιουλ