20 Μαρ

Πωλητής/τρια Άρτου & Ζαχαροπλαστικής - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Lοukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει από Ελλάδα και Κύπρο για μόνιμη εργασία στην Κύπρο: Πωλητή/τρια Άρτου και Ζαχαροπλαστικής Καθήκοντα: Να χτίζει πελατειακές σχέσεις και να αφήνει ικανοποιημένους πελάτες Να...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Πανελλήνια [LOUKOU DONUTS LTD]

Η εταιρία Lοukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει από Ελλάδα και Κύπρο για μόνιμη εργασία στην Κύπρο: Πωλητή/τρια Άρτου και Ζαχαροπλαστικής Καθήκοντα: Να χτίζει πελατειακές σχέσεις και να αφήνει ικανοποιημένους πελάτες Να

18 Απρ
Δήμος Τρίπολης [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία AR COS DE CAFE του ομίλου PIETRIS  αναζητά για το καταστήμα της στην Τρίπολη, άτομα για τη θέση: Πωλητής /τρια Άρτου και Ζαχαροπλαστικής πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή σχετική προϋπηρεσία Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Aποστολή βιογραφικών με την

18 Απρ

Η εταιρία Lοukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει από Ελλάδα και Κύπρο για μόνιμη εργασία στην Κύπρο: Υπεύθυνη/νο Καταστήματος Αρτοποιϊας-Ζαχαροπλαστικής Καθήκοντα: Να χτίζει πελατειακές σχέσεις και να αφήνει

17 Απρ
Τρίπολη [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία AR COS DE CAFE του ομίλου PIETRIS αναζητά για το καταστήμα της στην Τρίπολη, άτομα για τη θέση: Πωλητής /τρια Άρτου και Ζαχαροπλαστικής πλήρους

03 Απρ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

Γαλλική πολυεθνική εταιρία και παγκόσμιος ηγέτης στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Πωλητής /τρια