20 Μαρ

Πωλητής/τρια Άρτου & Ζαχαροπλαστικής - Κύπρος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Lοukou Donuts Ltd., πρωτοπόρος κυπριακή εταιρία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής, ζητά να προσλάβει από Ελλάδα και Κύπρο για μόνιμη εργασία στην Κύπρο: Πωλητή/τρια Άρτου και Ζαχαροπλαστικής Καθήκοντα: Να χτίζει πελατειακές σχέσεις και να αφήνει ικανοποιημένους πελάτες Να...

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαρ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής Horeca – Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η

20 Μαρ

Πωλητής Horeca – Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η

20 Μαρ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Εξωτερικός Πωλητής B2C – Λάρισα Θέλεις να γίνεις μέλος μιας νέας ομάδας, γεμάτης όρεξη και ενθουσιασμό; Σου αρέσει να αναπτύσσεσαι, να σκέφτεσαι και να δημιουργείς με πάθος; Αν ναι, στείλε μας το βιογραφικό σου τώρα και νιώσε τον παλμό! Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας στον κλάδο των

20 Μαρ
Πανελλήνια [BOURNAS MEDICALS]

Η εταιρία Bournas Medicals, δραστηριοποιείται από το 1988 στον χώρο της υγείας. Από το 2006 ξεκίνησε την παραγωγή προϊόντων χάρτου για ιατρική και νοσοκομειακή χρήση. Κατέχει υψηλά μερίδια στην ελληνική και ξένη αγορά καλύπτοντας όλο το φάσμα της υγείας. Ζητείται Πωλητής/τρια Β2Β για την προώθηση των

20 Μαρ
Πανελλήνια [TIME CENTER]

Ανώνυμη εταιρία με επώνυμες αντιπροσωπείες ωρολογίων, ζητεί Πωλητή με τουλάχιστον 10ετή εμπειρία στον χώρο των κοσμηματοπωλείων ή σε παρεμφερή καταστήματα. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικίας έως 45 ετών Να έχει εκπληρώσει τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις Να έχει βασικές γνώσεις υπολογιστή και MS Office