20 Μαρ

ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο στηΛεμεσό ζητά για άμεση πρόσληψη ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ   Mισθός:ευρώ 750.00 (καθαρά) Άλλά ωφελήματα που παρέχονται από τον εργοδότη: Διαμονή και πλήρης διατροφή Ασφάλεια υγείας ΙΚΑ Υπεύθυνο άτομο για επικοινωνία:κος. Αντίγονος Θεόδωρος. Τηλ:0035 799608860 [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Πάφο Κύπρου, ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης Housekeeper / Καμαριέρες Περιγραφή εργασίας: Σκοπός: Επίβλεψη καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης, και διατήρηση καθαριότητας δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή όσον

18 Ιουν

17 Ιουλ
Δήμος Θήρας [Sophia Collection Santorini]

To Sophia Collection Santorini αναζητά Housekeepers / Καμαριέρες για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Διετής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο πολυτελείας κατά προτίμηση στη Σαντορίνη Ομαδικότητα, συνέπεια και εργατικότητα Ευχάριστη προσωπικότητα Βασική γνώση Αγγλικών Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες

13 Ιουλ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Αθήνα Καμαριέρες Κωδικός: ΚΑΜ ΑΘ Απαραίτητα

11 Ιουλ

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Αθήνα, για την παρακάτω θέση Καμαριέρες - Αθήνα (κωδ: ΚΑΜ ΑΘ)