20 Μαρ

ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο στηΛεμεσό ζητά για άμεση πρόσληψη ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ   Mισθός:ευρώ 750.00 (καθαρά) Άλλά ωφελήματα που παρέχονται από τον εργοδότη: Διαμονή και πλήρης διατροφή Ασφάλεια υγείας ΙΚΑ Υπεύθυνο άτομο για επικοινωνία:κος. Αντίγονος Θεόδωρος. Τηλ:0035 799608860 [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]...

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Πανελλήνια [IN GLOBE LTD]

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στην Πάφο Κύπρου ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης: Housekeeper / Καμαριέρες Περιγραφή εργασίας: Σκοπός: Επίβλεψη της καθαριότητας όλων των χώρων του ξενοδοχείου, προσωπικού, διεύθυνσης και διατήρηση της καθαριότητας των δωματίων. Να είναι σε επιφυλακή

09 Δεκ
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΞΕΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα

05 Δεκ
Πανελλήνια [ALIATHON HOLIDAY VILLAGE]

Το Aliathon Resort στην Πάφο / Κύπρο με μια πολύ επιτυχημένη ανοδική πορεία στην ξενοδοχειακή βιομηχανία λόγω επέκτασης των δραστηριοτήτων του, δημιουργήθηκαν ανάγκες νέων θέσεων εργασίας στον παρακάτω τομέα Καμαριέρες / Maids [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] We shall be glad to receive your application for

04 Δεκ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain στην Χαλκιδική, για την παρακάτω θέση: Καμαριέρες /

30 Νοε
Πανελλήνια [ACROSS HOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Across Hotels Resorts, με 9 ξενοδοχειακές μονάδες σε όλη την Ελλάδα, Χαλκιδική, Κέρκυρα, Σύβοτα, Καρπενήσι, Αγρίνιο και Σάμο, ζητά για πρόσληψη Καμαριέρες Κωδικός θέσης: HK 05/2019 Οι υποψήφιες θα στελεχώσουν τα τμήματα housekeeping των ξενοδοχείων της εταιρίας σε συνεργασία και με την