20 Μαρ

Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων VW - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης...

Σχετικες Αγγελιες

27 Σεπ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

08 Οκτ
Πανελλήνια [ARGO TRAVEL]

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος VIP Luxury Tourism (Argo Platinum Executive) κωδικός θέσης: ATGPLAEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον τουρισμό πολυτελείας Προϋπόθεση η άριστη γνώση της αγγλικής

08 Οκτ

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος Online Services (Online Services Department Executive) κωδικός θέσης: ATGOTAEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία σε online κρατήσεις Β2Β και B2C Εμπειρία σε διαχείριση online booking engines Γνώση

08 Οκτ

Ο ταξιδιωτικός οργανισμός Αrgo Τravel αναζητά νέα και δυναμικά στελέχη για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά του γραφεία στην Αθήνα: Στέλεχος Τμήματος Εισερχόμενου Τουρισμού (Destination Management Executive – Spanish Μarket) κωδικός θέσης: ATGDMCEXE.sw Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον εισερχόμενο τουρισμό (GIT / FIT)

03 Οκτ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και των παρεχόμενων