20 Μαρ

Στέλεχος Τμήματος Πωλήσεων VW - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης...

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

03 Ιουλ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων ζητά να προσλάβει: Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και παρεχόμενων

03 Ιουλ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών του δραστηριοτήτων ζητά να προσλάβει: Προϊστάμενο (Team Leader) Τμήματος Εγγραφών / Πωλήσεων Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Κωδικός θέσης: TL_ADM_18 Θέση: Διοίκηση, εκπαίδευση, ανάπτυξη ομάδας πωλητών Καθορισμός, παρακολούθηση και επίτευξη στόχων

20 Ιουλ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία χημικών δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων Συστημάτων Δόμησης (AJS06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 3-5 έτη εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές

18 Ιουλ
Πανελλήνια [Εταιρία εμπορίας στον χώρο των υλικών συσκευασίας]

Εταιρία εμπορίας στον χώρο των υλικών συσκευασίας ζητά Υπεύθυνο Πωλήσεων Αναφερόμενος/η στον εμπορικό διευθυντή και έχοντας ως βάση την Αθήνα θα είναι υπεύθυνος/η για την ανάπτυξη των πωλήσεων και την προώθηση των προϊόντων σε χονδρέμπορους Β2Β πελάτες στις περιοχές ευθύνης του/της.