19 Μαρ

Ζητούνται Πωλητριες / Αισθητικοί

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Natura Siberica είναι η πρώτη εταιρεία που έχει αναπτύξει βιολογικά καλλυντικά από άγρια βότανα, χόρτα και φυτά από τη Σιβηρία και την Άπω Ανατολή. Η εταιρία έχει σειρά πιστοποιημένων βιολογικών καλλυντικών από την ICEA,ECO CERT, BDIH, COSMOS ORGSNIC,VEGAN. H Natura Siberica παράγει πιστοποιημένα οργανικά-βιολογικά προϊόντα...

Σχετικες Αγγελιες

11 Απρ
Πανελλήνια [Natura Siberica]

Πωλήτριες / Αισθητικοί Η Natura Siberica είναι η πρώτη εταιρεία που έχει αναπτύξει βιολογικά καλλυντικά από άγρια βότανα, χόρτα και φυτά από τη Σιβηρία και την Άπω Ανατολή. Η εταιρία έχει σειρά πιστοποιημένων βιολογικών καλλυντικών από την ICEA,ECO CERT, BDIH, COSMOS ORGSNIC,VEGAN. H Natura Siberica παράγει πιστοποιημένα

21 Απρ
Πανελλήνια [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales και marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Πωλητές / Πωλήτριες Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για την

21 Απρ

20 Απρ
Πανελλήνια [ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ]

Πωλήτριες Λιανικής Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή Πειραιά Πωλήτριες Λιανικής για μόνιμη εργασία και μισθό βάσει εμπειρίας. Η πωλήτρια έχει ως αρμοδιότητα της τη διαχείριση και προώθηση των προϊόντων του καταστήματος,

19 Απρ
Πανελλήνια [SKOPELOS HOTELS]

Θεραπεύτριες / Θεραπευτές – Αισθητικοί Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου Γνώση μεγάλου εύρους θεραπειών spa Πολύ καλή γνώση της αγγλικής και άλλης ξένης γλώσσας Προσανατολισμός στην άρτια εξυπηρέτηση των πελατών Άψογη εμφάνιση, ευχάριστη,