19 Μαρ

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός Καθήκοντα και αρμοδιότητες: Διενεργεί προληπτική / επισκευαστική συντήρηση εξοπλισμού των ενεργειακών εγκαταστάσεων. Είναι υπεύθυνος για τη λειτουργία (επιτήρηση και χειρισμός) εξοπλισμού ενεργειακών εγκαταστάσεων. Παρακολουθεί, καταγράφει...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιουλ
Πανελλήνια [Synth3sis Ltd]

Ζητείται Μηχανολόγος / Πολιτικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός με εμπειρία σε Φωτοβολταϊκά Πάρκα και γνώση της ολλανδικής γλώσσας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

29 Ιουν
Πανελλήνια [Μεγάλη μελετητική εταιρία]

Από μεγάλη μελετητική εταιρία με έδρα στην Αθήνα, ζητείται Μηχανικός (Μηχανολόγος, Ηλεκτρολόγος, Χημικός) πλήρους απασχόλησης, (κωδικός θέσης Ε-07/2018). ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απόφοιτος Πολυτεχνικής σχολής αποκλειστικά. Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στην αδειοδότηση μεταποιητικών

17 Ιουλ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή 16-7-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2146 OΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΔΑ: 6ΙΜΒ469ΗΕΒ-ΓΓΧ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη συμβάσεων ανάθεσης έργου για τις ανάγκες των ερευνητικών προγραμμάτων / έργων με τίτλο «EU CISE 2020 – European test bed for

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Μηχανικός Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση

10 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Mεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Από μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης, (κωδικός θέσης ΕΝΕΛ-07/2018). ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ). Τουλάχιστον 3ετής επαγγελματική εμπειρία στην