19 Μαρ

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός Καθήκοντα και αρμοδιότητες: Διενεργεί προληπτική / επισκευαστική συντήρηση εξοπλισμού των ενεργειακών εγκαταστάσεων. Είναι υπεύθυνος για τη λειτουργία (επιτήρηση και χειρισμός) εξοπλισμού ενεργειακών εγκαταστάσεων. Παρακολουθεί, καταγράφει...

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group S.A. στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με ειδίκευση στον τομέα της ενέργειας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Επιθυμητά προσόντα: Μεταπτυχιακός

06 Δεκ
Πανελλήνια [Alpha Dynamic]

H Alpha Dynamic Pumps CO, η μοναδική εταιρία στην Ελλάδα που κατασκευάζει αεροδιαφραγματικές αντλίες για τη βιομηχανία και τη ναυτιλία, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανολόγο Μηχανικό Πωλήσεων (κωδ. θέσης: ΠΟΛ.23) στο τμήμα πωλήσεων για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης. Χαρακτηριστικά θέσης: Ανάπτυξη

06 Δεκ

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με Lower. Η θέση αφορά αποκλειστικά τον νομό Αττικής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Δεκ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε., βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Εκτέλεση και εποπτεία προκαθορισμένων συντηρήσεων Εντοπισμός, αξιολόγηση και επίλυση

04 Δεκ