19 Μαρ

Προπαρασκευαστής / Βοηθός Μάγειρα - Πάτμος

Δήμος Πάτμου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Petra Hotel Suites, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει κερδίσει επάξια μία θέση ανάμεσα στα καλύτερα πολυτελή boutique ξενοδοχεία της Ελλάδας με αξιοσημείωτες αξιολογήσεις από καταξιωμένες ταξιδιωτικές εκδόσεις. Για τη σεζόν 2018 το Petra Hotel Suites επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες στη...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [Daily Brunch]

Απο εταιρεία delivery & catering, στη Νέα Ερυθραία, ζητείται Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα για μερική απασχόληση (4-5 ώρες). Βιογραφικό στο info@dailybrunch.gr

21 Σεπ
Δήμος Σκιάθου [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Το 5* ξενοδοχείο La Piscine Art Hotel, μέλος του oμίλου ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts, αναζητά Βοηθό Μάγειρα Aπαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Να χαρακτηρίζεται από ομαδικότητα, επαγγελματισμό, υπευθυνότητα και εργατικότητα Δημιουργικότητα και φαντασία στην εκτέλεση των καθηκόντων του

19 Σεπ
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Βοηθός Μάγειρα κυρίως για ζύμες. Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από τις παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατόριων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Lajoya και το Deals. Η θέση θα αναφέρεται στον υπεύθυνο κουζίνας. Θα

19 Σεπ
Δήμος Θήρας [Ελληνικός όμιλος εταιριών]

Ελληνικός όμιλος εταιριών ζητά για εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης: Βοηθό Μάγειρα Προφίλ υποψηφίου – απαραίτητα προσόντα: Πτύχιο σχολής μαγειρικής Ηλικία έως 30 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση (η προϋπηρεσία σε ελληνικό μενού θα ληφθεί ιδιαιτέρως υπ' όψιν) Ικανότητα

17 Σεπ
Αθήνα [ΑΦΟΙ ΜΠΟΥΝΤΡΗ ΑΕ]

Η εταιρεία ΑΦΟΙ ΜΠΟΥΝΤΡΗ Α. Ε., με έδρα την Αθήνα, δραστηριοποιείται στο χώρο της μαζικής εστίασης από το 1974. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της Βοηθό Μάγειρα. Απαιτήσεις θέσης * Άριστη γνώση μαγειρικής τέχνης *Εμπειρία σε χώρο μαζικής παραγωγής γευμάτων ή αντίστοιχη βιομηχανία *Γνώσεις HACCP *Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας