19 Μαρ

Προπαρασκευαστής / Βοηθός Μάγειρα - Πάτμος

Δήμος Πάτμου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Petra Hotel Suites, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει κερδίσει επάξια μία θέση ανάμεσα στα καλύτερα πολυτελή boutique ξενοδοχεία της Ελλάδας με αξιοσημείωτες αξιολογήσεις από καταξιωμένες ταξιδιωτικές εκδόσεις. Για τη σεζόν 2018 το Petra Hotel Suites επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες στη...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Κασσάνδρας [ΣΤΑΜΟΥ ΑΧ. & ΣΙΑ Ο.Ε.]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Achtis στην Άφυτο Χαλκιδικής αναζητά προσωπικό για τη θέση του Μάγειρα και του Βοηθού Μάγειρα για την τουριστική σεζόν 2019. Η επιχείρηση προσφέρει στους εργαζομένους: Πολύ καλές συνθήκες εργασίας Διαμονή και διατροφή Δυνατότητα προσωπικής και επαγγελματικής εξέλιξης [Για να

11 Δεκ
Δήμος Θήρας [Ελληνικός όμιλος εταιριών]

Ελληνικός όμιλος εταιριών ζητά για εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης: Βοηθό Μάγειρα Προφίλ υποψηφίου – απαραίτητα προσόντα: Πτύχιο σχολής μαγειρικής Ηλικία έως 30 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση (η προϋπηρεσία σε ελληνικό μενού θα ληφθεί ιδιαιτέρως υπ' όψιν) Ικανότητα

11 Δεκ
Δήμος Κασσάνδρας [SANI RESORT]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Σε ένα περιβάλλον πολυτέλειας και φυσικής ομορφιάς, το Sani Resort είναι ένας πολυβραβευμένος προορισμός. Βρίσκεται στην Κασσάνδρα Χαλκιδικής και εκτείνεται σε 4.500 στρέμματα, στο ακρωτήρι της Σάνης, προσφέροντας μια ευρεία γκαμα world class

05 Δεκ

Ελληνικός όμιλος εταιριών ζητά για εστιατόριό του στη Σαντορίνη, για μόνιμη απασχόληση σε 12μηνη βάση: Βοηθό Μάγειρα Προφίλ υποψηφίου – απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικής ή ξένης τουριστικής σχολής – πτύχιο σχολής μαγειρικής Ηλικία έως 30 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη

29 Νοε
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στην Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4 αστέρων All Inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4 αστέρων All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4 αστέρων Plus All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και Amour Holiday Resort 4 αστέρων All Inclusive, Σιδάρι, για