19 Μαρ

Υπάλληλοι Reception - Σκιάθος

Δήμος Σκιάθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από την ξενοδοχειακή μονάδα 4 αστέρων Skiathos Blu στη Σκιάθο για τις ανάγκες της καλοκαιρινής σεζόν ζητούνται: Υπάλληλοι Reception Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Πτυχίο σχολής τουριστικών σπουδών Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

28 Μαρ
Δήμος Σκιάθου [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Για ξενοδοχείο του ομίλου Philian Hotels Resorts στη Σκιάθο ζητείται κοπέλα Receptionist Κωδ. θέσης: Rec_Sk Απαραίτητες προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ηλικία έως 35 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή η γνώση περισσότερων ξένων γλωσσών) Γνώση χρήσης Η/Υ και

28 Μαρ

18 Απρ
Δήμος Σκιάθου [SKIATHOS PALACE]

Το Skiathos Palace δυναμικότητας 258 δωματίων είναι ένα από τα πιο γνωστά και πολυτελή ξενοδοχεία των Σποράδων και βρίσκεται σε απόσταση 10 χλμ. από τη χώρα της Σκιάθου. Η ξενοδοχειακή μονάδα, αμφιθεατρικά κτισμένη, με υπέροχους κήπους και θέα τη μαγευτική παραλία των Κουκουναριών, που έχει χαρακτηριστεί ως

14 Απρ
Δήμος Μυκόνου [A HOTEL MYKONOS]

Το Α Hotel Mykonos ζητά επαγγελματίες με ανάλογα προσόντα και εμπειρία για να προσφέρουν υπηρεσίες υψηλού επιπέδου στους φιλοξενουμένους μας. Για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 ζητάμε: Υπαλλήλους Υποδοχής / Receptionists Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο τουριστικής σχολής Εμπειρία τουλάχιστον 2-3 ετών

12 Απρ
Δήμος Σκιάθου [TENA A.T.E.B.E.]

Elivi Hotels situated in Skiathos Island and its aim is to create truly memorable 5-star hide away experiences. Inspired from the unique nature and heritage of the region, the renowned Greek hospitality, our main aim is to deliver a more personalized and intuitive service, and to form tailored guest experiences. If the provision of discrete quality services in a luxury environment energises, you, we will be glad to receive your resume. Front Office Receptionist...