19 Μαρ

Υπάλληλοι Reception - Σκιάθος

Δήμος Σκιάθου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από την ξενοδοχειακή μονάδα 4 αστέρων Skiathos Blu στη Σκιάθο για τις ανάγκες της καλοκαιρινής σεζόν ζητούνται: Υπάλληλοι Reception Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Πτυχίο σχολής τουριστικών σπουδών Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Δήμος Σκιάθου [WORKATHLON]

Το Marpunta Resort, στην Αλόννησο, μέλος της συλλογής Santikos Collection, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018: Συντηρητή Ξενοδοχείου Μοιραστείτε μαζί μας το πάθος της ξεχωριστής φιλοξενίας και να χαρίσουμε νέες εμπειρίες στους επισκέπτες που θα επιλέξουν το ξενοδοχείο μας. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο σχολής

20 Ιουλ
Δήμος Σκιάθου [ELIVI HOTELS]

Το Elivi Hotels (Πρώην Xenia) είναι νέα ξενοδοχειακή μονάδα πολυτελείας που βρίσκεται στο νησί της Σκιάθου και σκοπός του είναι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου 5 αστέρων. Εμπνευσμένο από τη μοναδική φύση και κληρονομιά της περιοχής, τη γνωστή ελληνική φιλοξενία, κύριος στόχος μας είναι να

17 Ιουλ

Elivi Hotels situated in Skiathos Island and its aim is to create truly memorable 5-star hide away experiences. Inspired from the unique nature and heritage of the region, the renowned Greek hospitality, our main aim is to deliver a more personalized and intuitive service, and to form tailored guest experiences. If the provision of discrete quality services in a luxury environment energises, you, we will be glad to receive your resume. Front Office Receptionist...

10 Ιουλ
Δήμος Σκιάθου [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος εταιριών Brink's Hellas με κύκλο εργασιών πάνω από 50 εκ. ευρώ, μέλος της αμερικανικής πολυεθνικής The Brink's Company, που δραστηριοποιείται στις υπηρεσίες ασφαλείας σε περισσότερες από 100 χώρες του κόσμου προσλαμβάνει άμεσα Προσωπικό Ελέγχου Ασφαλείας Αερομεταφορών / Screeners για τα αερομία της Κω, Ρόδου,

10 Ιουλ

Είσαι μόνιμος κάτοικος Σκιάθου; Έλα στην ομάδα της Brink’s! Αναζητούμε νέους συνεργάτες για να εργαστούν ως Ambassadors στο Αεροδρόμιο της Σκιάθου! Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Πολύ καλή γνώση αγγλικών Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες Συνεπής και