19 Μαρ

Προπαρασκευαστής / Σερβιτόρος - Πάτμος

Δήμος Πάτμου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Petra Hotel Suites, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει κερδίσει επάξια μία θέση ανάμεσα στα καλύτερα πολυτελή boutique ξενοδοχεία της Ελλάδας με αξιοσημείωτες αξιολογήσεις από καταξιωμένες ταξιδιωτικές εκδόσεις. Για τη σεζόν 2018 το Petra Hotel Suites επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες στη...

Σχετικες Αγγελιες

03 Απρ
Δήμος Πάτμου [PETRA HOTEL]

Το ξενοδοχείο Petra Hotel Suites, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει κερδίσει επάξια μία θέση ανάμεσα στα καλύτερα πολυτελή boutique ξενοδοχεία της Ελλάδας με αξιοσημείωτες αξιολογήσεις από καταξιωμένες ταξιδιωτικές εκδόσεις. Για τη σεζόν 2018 το Petra Hotel Suites επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες στη

18 Απρ

23 Απρ
Δήμος Πάτμου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μία ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και στην ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητούνται για εποχική απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα που διαχειρίζεται η HotelBrain: Καμαριέρες – Πάτμος Κωδικός: ΚΑΜ ΠΑΤ

19 Απρ
Δήμος Πάτμου [Patmos Aktis Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Patmos Aktis στον Γροίκο της Πάτμου ζητά για τη θερινή περίοδο 2018 Μάγειρα / Μαγείρισσα με προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων, εμπειρία στην ελληνική κουζίνα, προθυμία και συνέπεια. Προσφέρονται διαμονή στα άτομα χωρίς εντοπιότητα και σίτιση. Βιογραφικά με φωτογραφία. [Για να στείλετε το

19 Απρ

Το ξενοδοχείο Patmos Aktis στον Γροίκο της Πάτμου ζητά για τη θερινή περίοδο 2018 Receptionist Προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής και μίας ακόμη γλώσσας Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες Προθυμία και συνέπεια Προσφέρονται διαμονή στα άτομα