19 Μαρ

Προπαρασκευαστής / Σερβιτόρος - Πάτμος

Δήμος Πάτμου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Petra Hotel Suites, μέλος των ξενοδοχείων Small Luxury Hotels of the World, έχει κερδίσει επάξια μία θέση ανάμεσα στα καλύτερα πολυτελή boutique ξενοδοχεία της Ελλάδας με αξιοσημείωτες αξιολογήσεις από καταξιωμένες ταξιδιωτικές εκδόσεις. Για τη σεζόν 2018 το Petra Hotel Suites επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες στη...

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Δήμος Πάργας [LICHNOS BEACH HOTEL AND SUITES]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Lichnos Beach Hotel and Suites στην Πάργα, επιθυμεί να προσλάβει για Μάιο έως Οκτώβριο 2019 Α' Σερβιτόρο / Σερβιτόρα Απαραίτητη προϋπόθεση η προϋπηρεσία σε 5 αστέρων ξενοδοχεία και η γνώση γερμανικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Σεπ
Δήμος Θήρας [SANTO MARIS]

Το Santo Maris Oia Luxury Suites Spa, το υπερπολυτελές ξενοδοχείο των Maris Hotels στη Σαντορίνη, ζητά για το τμήμα FB κατά τη σεζόν 2018 Σερβιτόρο Β' Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση βοηθού σερβιτόρου σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Πολύ καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση

24 Σεπ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Σερβιτόρου Α' Σερβιτόρου Β' Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος ξενοδοχειακής σχολής Απαραίτητη η γνώση αγγλικών Ευχάριστος

24 Σεπ
Αθήνα [CONGO PALACE HOTEL]

Ζητείται Σερβιτόρος / Σερβιτόρα σε ξενοδοχειακή μονάδα με έδρα τη Γλυφάδα, για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Κρατικό πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 7-8 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων (με ξενοδοχειακή εμπειρία μόνο) Γνώση διαδικασιών υγιεινής και

20 Σεπ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Blue Lagoon Village στην Κέφαλο της νήσου Κως ζητεί για τη νέα σεζόν 2018: Σερβιτόρο Α' Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών – τουριστικών επαγγελμάτων, πτυχίο A.E.I. ή Τ.Ε.Ι. θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη