19 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΥΣΤΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ZHTEITAI ΠΛΥΣΤΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Αθήνα [Meintanis]

Η εταιρεία μας αναπτύσσεται. *Άμεσα ζ**ητούνται 12 άτομα με Ι.Χ. για πλήρη απασχόληση,προϋπηρεσία επιθυμητή χωρίς να είναι απαραίτητη.* *Οι θέσεις που θα

20 Ιουλ
Πειραιάς [Mikel Καφέ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel εστιάζει στην υψηλή ποιότητα των παρεχόμενων προϊόντων και υπηρεσιών της. Διακρίνεται για την οργάνωση των τμημάτων

20 Ιουλ
Αθήνα [Axel Accessories]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η καινοτομία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η

20 Ιουλ
Μαρκόπουλο Μεσογαίας [TNT]

Τίτλος : Υπάλληλος Αποθήκης(WH07/2018) Περιοχή : ΕΛΛΑΔΑ/Μαρκόπουλο Αττικής (Κεντρικά Γραφεία) Τελευταία Ενημέρωση : 20/7/2018 1:18:00 μμ Η ΤΝΤ παρέχει

20 Ιουλ
Αθήνα [webstudent]

με άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας. Είδος Εργασίας: Πλήρης