19 Μαρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΛΥΣΤΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ZHTEITAI ΠΛΥΣΤΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Πλατεία Κάνιγγος

ΕΤΑΙΡΕΊΑ λιανικής & χονδρικης στο κέντρο την Αθήνας , ζητεί υπάλληλο γραφείου έως 30 ετών για πλήρη απασχόληση, με ολοκληρωμένες φοιτητικές ή στρατιωτικές

21 Απρ
Αθήνα [Joy Boutique]

Ζητείται πωλήτρια έμπειρη για πλήρης απασχόληση με τουλάχιστον τριετή προϋπηρεσία σε κατάστημα ρούχων Ηλικίας από 23 ετών έως 35 ετών. Απαραίτητη η αποστολή

20 Απρ
Αθήνα [All Day Bar]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ άτομο για service με εμπειρία από all day bar στα βόρεια προάστια. Βιογραφικά στο e-mail: info@saintsbar.gr

20 Απρ
Αθήνα [Ιδιωτικό Πολυϊατρείο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από ιδιωτικό πολυϊατρείο πρωτοβάθμιας περίθαλψης άτομο με ανάλογες σπουδές και πείρα για τη διοίκηση και την ανάπτυξη των

20 Απρ
Αθήνα [Palace Hotel Bomo Club]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Το Palace Hotel Βοmo Club 4* στη Γλυφάδα ζητά: Υπάλληλο Υποδοχής & Night Auditor Aπαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία σε