19 Μαρ

Υπάλληλος Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία μας, με συνεχομένη παρουσία στον χώρο των μεταφορών για περισσότερα από 80 χρόνια, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να προσλάβει: Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα χαρακτηριστικά: Υπευθυνότητα, πνεύμα ομαδικότητας, φιλοδοξία Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή Άριστη γνώση αγγλικών, καθώς...

Σχετικες Αγγελιες

18 Απρ
Πανελλήνια [Μη κερδοσκοπικός οργανισμός]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από μη κερδοσκοπικό οργανισμό. Απαραίτητα προσόντα: Για το τμήμα διαχείρισης ακινήτων / κληρονομιών / δωρεών / μεταβίβασης ακινήτων Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε συμβολαιογραφείο ως βοηθός συμβολαιογράφου Γνώσεις σε δηλώσεις ακινήτων, Ε9, ΕΝ.Φ.Ι.Α., φύλλα

10 Απρ
Αθήνα [Κατάστημα]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ZHTEIΤΑΙ υπάλληλος γραφείου για τιμολόγηση σε κατάστημα. Γνώση ERP Entersoft. Περιοχή Γέρακα Αττικής. Βιογραφικά στο e-mail: skrekis

08 Απρ
Πανελλήνια [Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων]

Όμιλος διαχείρισης ξενοδοχείων με έδρα την Αθήνα ζητά να προσλάβει νέα έως 28 ετών για μόνιμη απασχόληση στη θέση: Υπάλληλος Γραφείου Αντικείμενο εργασίας / κύρια καθήκοντα: Υποδοχή συνεργατών και διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Προετοιμασία εγγράφων και αρχειοθέτηση Οργάνωση γραφείου και

28 Μαρ
Πανελλήνια [Εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου Σταθερό μηνιαίο μισθό, μεγαλύτερο του βασικού Ασφαλιστική κάλυψη, νόμιμα επιδόματα

18 Απρ
Πανελλήνια [SKOPELOS HOTELS]

Εταιρία hotel management and consulting με έδρα στην Αθήνα ζητεί Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Άριστη γνώση αγγλικών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε θέση υπαλλήλου κρατήσεων σε ξενοδοχείο Γνώσεις γραμματειακής υποστήριξης Άριστη γνώση on-line systems