19 Μαρ

Υπάλληλος Γραφείου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία μας, με συνεχομένη παρουσία στον χώρο των μεταφορών για περισσότερα από 80 χρόνια, βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να προσλάβει: Υπάλληλο Γραφείου Απαραίτητα χαρακτηριστικά: Υπευθυνότητα, πνεύμα ομαδικότητας, φιλοδοξία Γνώσεις ηλεκτρονικού υπολογιστή Άριστη γνώση αγγλικών και...

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Πανελλήνια [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος στο πλαίσιο του προγράμματος εταιρικής υπευθυνότητας δίνει τη δυνατότητα στους φοιτητές των ΤΕΙ να κάνουν την πρακτική τους άσκηση* στην εταιρία μας (σε όλη την Ελλάδα). *Επιδοτούμενη υποχρεωτική

18 Μαρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

18 Μαρ
Αθήνα [MANPOWER]

Υπάλληλος Γραφείου με Γνώσεις Λογιστικής Η ManpowerGroup για λογαριασμό εμπορικής εταιρίας στα νότια προάστια αναζητά υπάλληλο γραφείου με γνώσεις λογιστικής. Αρμοδιότητες: Οι κύριες αρμοδιότητες είναι: Τήρηση λογιστικών φακέλων εισαγωγών – εξαγωγών Χρηματοοικονομική παρακολούθηση

18 Μαρ
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Τουριστικό γραφείο ζητεί Yπάλληλο με προϋπηρεσία και γνώσεις στην έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων, κρατήσεις ξενοδοχείων και Ρanasoft–Τravel Force για incoming και outgoing τμήμα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Μαρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλος Γραφείου (σύμβαση ορισμένου χρόνου) Aπαραίτητα προσόντα: Πτυχίο IEK oικονομικής/διοικητικής κατεύθυνσης Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών στη διαχείριση/υποστήριξη έργων ΕΣΠΑ ή συγχρηματοδοτούμενων έργων ή/και έργων Δημοσίου Καλή γνώση Η/Υ και Ms Office Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να