19 Μαρ

Υπάλληλος Γραφείου Κινήσεως

Δήμος Κορινθίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΠΙΕΤΡΗΣ ΕΣΤΙΑΣΗ A.E.στην Κόρινθο ζητεί: Υπάλληλο Γραφείου Κινήσεως γιαπλήρηαπασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. οικονομικής κατεύθυνσης Διαχείριση τιμολογήσεων και παραγγελιοληψίας Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις προγραμμάτων...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαρ
Αθήνα [ACTION LINE]

H Αctionline, εταιρία επιλογής προσωπικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο χρηματοπιστωτικό οργανισμό στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Επεξεργασία και ανάλυση δεδομένων Παραγωγή τακτικών αναφορών Παραγωγή ad hoc αναφορών και αναλύσεων Αυτοματοποίηση τακτικών

21 Μαρ
Πειραιώς [Greek Travel Advisors]

Η τουριστική εταιρία Greek Travel Advisors αναζητά για το νέο γραφείο της στον Πειραιά Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους στον κλάδο του τουρισμού Άριστη γνώση αγγλικών και μίας δεύτερης ξένης γλώσσας (απαραίτητο) Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office,

21 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου για Κρατήσεις Αεροπορικών Εισιτηρίων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για groups και FIT’ S) Άριστη γνώση

20 Μαρ
Πανελλήνια [Ελληνική βιομηχανία]

Ελληνική βιομηχανία στην Αττική ζητά Υπάλληλο Γραφείου Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες Διαχείριση παραγγελιών Τιμολόγηση πωλήσεων Επικοινωνία με προμηθευτές Καταχώριση στοιχείων Προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

20 Μαρ
Αθήνα [Bellboys Luggage Storage]

Υπάλληλος Γραφείου Ζητείται άτομο για part time ενασχόληση Office Work για το κατάστημα τουριστικού ενδιαφέροντος Bellboys Luggage Storage. Απαραίτητη η γνώση αγγλικών και Η/Υ. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]