19 Μαρ

ΘΕΡΜΑΣΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική Εταιρεία ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη οκτάωρη βάρδια ΘΕΡΜΑΣΤΗ. Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να κατέχουν σχετική άδεια Θερμαστή ή Βεβαίωση Αναγγελίας.
Αποστολή Βιογραφικών στο hr@iconstruction.gr ή στο fax 2108314016.
www.iconstruction.gr

ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ

Η Icon Group εξειδικεύεται στον σχεδιασμό, την προμήθεια, κατασκευή, εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και συντήρηση Ηλεκτρομηχανολογικών εφαρμογών, με ολοκληρωμένες λύσεις. Η εταιρεία δραστηριοποιείται στο χώρο από το 1978.

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Από την ξενοδοχειακή αλυσίδα G-Hotels στην Καλλιθέα Χαλκιδικής ζητούνται Υδραυλικός, Ηλεκτρολόγος και Θερμαστής Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο από αντίστοιχη σχολή Απαραίτητη προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε ανάλογη θέση εργασίας Επαγγελματισμός με πνεύμα συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει:

14 Νοε

13 Δεκ
Αθήνα [MEDIATEL]

Εκπρόσωπος Πωλήσεων D2D Η Mediatel κατέχει ηγετική θέση στην παροχή ολοκληρωμένων υπηρεσιών Contact Center από το 1995. Οι υπηρεσίες που παρέχει, σε συνδυασμό με την πολύχρονη εμπειρία της σε έργα υψηλών απαιτήσεων, αποτελούν τον πιο αποτελεσματικό τρόπο για την αμφίδρομη επικοινωνία επιχειρήσεων, φορέων και

13 Δεκ
Αθήνα [LIDL]

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος στη Γλυφάδα Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

13 Δεκ

Πωλητής-τρια / Ταμίας (μερική απασχόληση) στους Αμπελόκηπους / Αθήνα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα