18 Μαρ

Πωλήτριες Γραφείου

Αιγάλεω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ παροχής υπηρεσιών διαδικτύου ζητεί πωλήτριες, για την κάλυψη θέσεων γραφείου, ωράριο 5νθήμερο - 5ωρο απογευματινό. Παρέχονται βασικές αποδοχές (βάσει...

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Αιγάλεω [ΣΧΟΛΗ ΙΕΚ]

ΙΕΚ Ιδιωτικό στο Αιγάλεω αναζητά υπάλληλο γραφείου με προϋπηρεσία σε ΙΕΚ υπεύθυνο για τις εξής αρμοδιότητες: γραμματειακή και τηλεφωνική υποστήριξη, προώθηση

02 Ιουλ
Αιγάλεω

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου ζητείται από μεταφορική εταιρεία στο Αιγάλεω, πολύ καλές γνώσεις χειρισμού Η/Υ, ολοκληρωμένες στρατιωτικές

21 Ιουν
Αιγάλεω

ΙΕΚ Ιδιωτικό στο Αιγάλεω αναζητά υπάλληλο γραφείου απαραίτητα με προϋπηρεσία σε ΙΕΚ υπεύθυνο για τις εξής αρμοδιότητες: γραμματειακή και τηλεφωνική υποστήριξη

18 Ιουλ
Αθήνα [ΕΥΡΩΤΕΧΝΙΚΗ SCANIA]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 4ΩΡΗΣ Η 6ΩΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΙΑΤΡΙΚΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ. ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ,ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ