18 Μαρ

Πωλήτριες Γραφείου

Αιγάλεω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ παροχής υπηρεσιών διαδικτύου ζητεί πωλήτριες, για την κάλυψη θέσεων γραφείου, ωράριο 5νθήμερο - 5ωρο απογευματινό. Παρέχονται βασικές αποδοχές (βάσει...

Σχετικες Αγγελιες

23 Απρ
Αιγάλεω

ΚΟΠΕΛΑ έως 35 ετών ζητείται, από τεχνικό γραφείο με γνώσεις υπολογιστή. Παρέχεται μισθός και

17 Απρ
Αιγάλεω

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ανώνυμη πλησίον μετρό Αιγάλεω προσλαμβάνει άμεσα συνεργάτες για το τμήμα τηλεφωνικής προώθησης καρτών υγείας, βιογραφικά hr.201401@gmail

04 Απρ
Αιγάλεω [Αλυσίδα εταιριών]

Αλυσίδα εταιριών προσλαμβάνει άμεσα: Υπαλλήλους Γραφείου έως 48 ετών για τα υποκαταστήματά της σε Νίκαια, μετρό Αιγάλεω και μετρό Δάφνης για το τμήμα

26 Απρ
Αχαρνές

ΕΜΠΟΡΙΚΉ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΉ εταιρεία αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για μόνιμη απασχόληση. Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τα παρακάτω: Εισαγωγές και

26 Απρ
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται από Τεχνική Εταιρία, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου. Παρακαλούμε για επικοινωνία με mail Αρμοδιότητες: Δημόσια & Ιδιωτικά έργα Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: