19 Μαρ

Υπάλληλος παντοπωλείου -delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πώληση μπαχαρικών -βοτάνων -super foods
Αρμοδιότητες: πώληση
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία κ γνώση των προϊόντων
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό κ ασφαλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Αθήνα [ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Ε.Ε.]

Κατάστημα delicatessen με έδρα στο Γαλάτσι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο επιμέλειας γαλακτοκομικών προϊόντων. Θέση εργασίας 6ήμερη, μερικής απασχόλησης.

21 Ιουλ
Αθήνα [PROFAL]

Εταιρεία εμπορίας αλουμινίου σιδήρου ζητά νέο για τη θέση του Υπαλλήλου αποθήκης - Γενικών καθηκόντων. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, 8:00-16:00

20 Ιουλ
Αθήνα [ΤΝΤ]

Η ΤΝΤ παρέχει Παγκοσμίως Υπηρεσίες προς Επιχειρήσεις και Καταναλωτές προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών για την κάλυψη των μεταφορικών τους αναγκών. Η

20 Ιουλ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ]

Ζητείται άνδρας Υπάλληλος υποδοχής από ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Θέση εργασίας πλήρους και μόνιμης απασχόλησης από τον Νοέμβριο 2018

20 Ιουλ
Αθήνα [Actionline]

H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό,