19 Μαρ

Υπάλληλος παντοπωλείου -delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πώληση μπαχαρικών -βοτάνων -super foods
Αρμοδιότητες: πώληση
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία κ γνώση των προϊόντων
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό κ ασφαλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Αθήνα [ΤΑLIS]

Ζητείται υπάλληλος υποδοχής από χώρο αισθητικής-spa στην περιοχή των Νοτίων Προαστίων. Απαραίτητη, καλή γνώση Η/Υ και προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο.

22 Απρ
Αθήνα [ARGONAUT TRAVEL]

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΉ εταιρία ζητεί υπαλλήλους με οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες, προϋπηρεσία σε sales/ incoming, άριστη γνώση αγγλικών, χειρισμό Η/Υ (ECDL,

21 Απρ
Αθήνα [Α.Μακρής α.ε.]

Η Α.Μακρής Α.Ε. δραστηριοποιείται στον χώρο του αυτοκινήτου από το 1987. Σήμερα είναι επίσημος αντιπρόσωπος, διανομέας και επισκευαστής για τις εταιρείες Seat

21 Απρ
Αθήνα [Grecotel Hotel & Resorts]

Χαμόγελο Grecotel: Ένας ολόκληρος κόσμος σε καλεί να γίνεις κομμάτι του! Στη Grecotel Hotel & Resorts, την κορυφαία ξενοδοχειακή αλυσίδα πολυτελούς φιλοξενίας

21 Απρ