19 Μαρ

Υπάλληλος παντοπωλείου -delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πώληση μπαχαρικών -βοτάνων -super foods
Αρμοδιότητες: πώληση
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία κ γνώση των προϊόντων
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό κ ασφαλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιαν
Αθήνα [MANAGEMENT FORCE]

Η Management Force Group ζητά να προσλάβει νέο ή νέα σε θέση πλήρους απασχόλησης για τα κεντρικά γραφεία στο Μαρούσι. Διοικητικός Υπάλληλος Γενικών Καθηκόντων Ο/Η υποψήφιος-α θα πρέπει να: Είναι κάτοχος πτυχίου ΤΕΙ, σχετικής με τη θέση κατεύθυνσης Χρησιμοποιεί άριστα προφορικά και γραπτά την αγγλική γλώσσα

16 Ιαν
Αθήνα [Spotawheel]

H Spotawheel αναπτύσσεται ραγδαία για 3η συνεχόμενη χρονιά και αναζητά Υπάλληλο Γραφείου που θα στελεχώσει τις εγκαταστάσεις της στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης Γνώση αγγλικών Γνώση Excel Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Η Spotawheel προσφέρει:

16 Ιαν
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

H KSM HR αναζητά για λογαριασμό πελάτης της Υπάλληλο Στεγνοκαθαριστηρίου για πλήρη απασχόληση. Ο πελάτης: Κατάστημα γνωστής αλυσίδας στεγνοκαθαριστηρίων στην περιοχή του Χαλανδρίου Περιγραφή θέσης:  Εξυπηρέτηση πελατών  Παραλαβές, παραδόσεις εντός του καταστήματος Xειρισμός μηχανών

15 Ιαν
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

15 Ιαν