19 Μαρ

Υπάλληλος παντοπωλείου -delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πώληση μπαχαρικών -βοτάνων -super foods
Αρμοδιότητες: πώληση
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία κ γνώση των προϊόντων
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό κ ασφαλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ DELICATESSEΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ]

Κατάστημα delicatessen στο Μαρούσι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο κοπής αλλαντικών - τυριών & πωλήσεων εντός καταστήματος, που να διαθέτει ιδιόκτητο μηχανάκι για

21 Οκτ
Αθήνα [ΔΗΜ ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΕΠΕ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ έως 30 ετών με άριστες γνώσεις Αγγλικών ,Η/Υ και γνωσεις προγραμματος μηχανογραφισης prisma megasoft για την στελέχωση τμήματος πωλήσεων &

20 Οκτ
Αθήνα [CARAMELLA GREECE]

Ζητείται Πωλήτρια - Υπάλληλος έως 30 ετών για να εργαστεί σε κατάστημα της εταιρείας μας, η οποία εξειδικεύεται στην παραγωγή και εμπορία χειροποίητης

20 Οκτ
Αθήνα [Adecco]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001

20 Οκτ