19 Μαρ

Υπάλληλος για παντοπωλείο-delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος με εμπειρία στη κοπή τυριών αλλαντικών ή πώληση Μαναβικης λαχανικών
Αρμοδιότητες: κοπή πώληση αλλαντικών κ τυριών
Απαραίτητα Προσόντα: 2 με 3 χρονια εμπειρία στο χώρο
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό και ασφάλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ DELICATESSEΝ - ΜΑΡΟΥΣΙ]

Κατάστημα delicatessen στο Μαρούσι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο κοπής αλλαντικών - τυριών & πωλήσεων εντός καταστήματος, που να διαθέτει ιδιόκτητο μηχανάκι για

25 Σεπ
Αθήνα [TFC - THE FRANCHISE CO]

Εταιρία συμβούλων ζητά Υπάλληλο Γραφείου-Γραμματέα για το τμήμα διοικητικής υποστηριξης (περιοχή Χαλάνδρι). Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης-έκδοσης παραστατικών-παρακολούθησης

25 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματέας για γραμματειακή υποστήριξη με άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ (power point) με εμπειρία 2 ετών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Σεπ
Αθήνα [ACTION LINE]

Υπάλληλος Οικονομικής Διεύθυνσης H ΑCTION LINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό, στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο επιπέδου ΑΕΙ / ΑΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης Τουλάχιστον 15 ετή

25 Σεπ
Αθήνα [AUTO UNION]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων στο Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση εργασίας πενθήμερης, νυχτερινής απασχόλησης, ωράριο 23:00 - 07