19 Μαρ

Υπάλληλος για παντοπωλείο-delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος με εμπειρία στη κοπή τυριών αλλαντικών ή πώληση Μαναβικης λαχανικών
Αρμοδιότητες: κοπή πώληση αλλαντικών κ τυριών
Απαραίτητα Προσόντα: 2 με 3 χρονια εμπειρία στο χώρο
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό και ασφάλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Αθήνα [ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Ε.Ε.]

Κατάστημα delicatessen με έδρα στο Γαλάτσι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο επιμέλειας γαλακτοκομικών προϊόντων. Θέση εργασίας 6ήμερη, μερικής απασχόλησης.

18 Ιουλ
Αθήνα [ΕΥΡΩΤΕΧΝΙΚΗ SCANIA]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 4ΩΡΗΣ Η 6ΩΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΜΕ ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ

18 Ιουλ

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματειακή Υποστήριξη από εμπορική εταιρεία με έδρα τον Ασπρόπυργο, η οποία δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο

18 Ιουλ
Αθήνα [Eliros]

Η εταιρία μας δραστηριοποιείται στη χονδρική πώληση στον χώρο του ξενοδοχειακού εξοπλισμού με λευκά είδη και υφάσματα από το 1991 και με αρκετή προσπάθεια

18 Ιουλ
Αθήνα [Βιομηχανική εταιρία]

Από βιομηχανική εταιρία με έδρα την Κηφισιά ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη και τηλεφωνικό κέντρο. Επιθυμητές δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστη χρήση Η/Υ και λογιστικού προγράμματος Soft Οne [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,