19 Μαρ

Υπάλληλος για παντοπωλείο-delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος με εμπειρία στη κοπή τυριών αλλαντικών ή πώληση Μαναβικης λαχανικών
Αρμοδιότητες: κοπή πώληση αλλαντικών κ τυριών
Απαραίτητα Προσόντα: 2 με 3 χρονια εμπειρία στο χώρο
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό και ασφάλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

07 Δεκ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί κυρία άκρως επικοινωνιακή ως Υπάλληλο Υποδοχής Ταμείου για το κατάστημα των Βριλισσίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

06 Δεκ
Αθήνα [ACTION LINE]

Υπάλληλος Επιχειρησιακής Ανάλυσης H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε μεγάλο Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό, στην Αθήνα. Αρμοδιότητες: Επεξεργασία και ανάλυση μεγάλου όγκου δεδομένων Διαχείριση στοιχείων και

06 Δεκ
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Τεχνικής Υποστήριξης (TSR) Η Optimal HR Group για λογαριασμό της Vodafone αναζητά υπαλλήλους τηλεφωνικής τεχνικής υποστήριξης (TSR). O

06 Δεκ
Αθήνα [ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής Λογιστηρίου από ινστιτούτο ιατρικής αισθητικής στο κέντρο της Αθήνας. Αρμοδιότητες: Γραμματειακή Υποστήριξη Καταχώρηση