19 Μαρ

Υπάλληλος για παντοπωλείο-delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος με εμπειρία στη κοπή τυριών αλλαντικών ή πώληση Μαναβικης λαχανικών
Αρμοδιότητες: κοπή πώληση αλλαντικών κ τυριών
Απαραίτητα Προσόντα: 2 με 3 χρονια εμπειρία στο χώρο
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό και ασφάλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Σχετικες Αγγελιες

25 Απρ
Αθήνα [Actionline Ltd.]

H ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά άτομα για στελέχωση της θέσης του Υπάλληλου

25 Απρ
Αθήνα [Goldair Cargo SA]

Υπάλληλος Τμήματος Οδικών Μεταφορών Νοτίου Ευρώπης / Junior Dispo Planner Η Goldair Cargo A.E. δραστηριοποιείται στον τομέα των μεταφορών και logistics,

24 Απρ
Αθήνα [Aldemar Hotels]

Η Ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα Υπάλληλο για το Τμήμα των Πωλήσεων Κωδικός θέσης: S-ATH Απαραίτητα

24 Απρ
Αθήνα [CRYSTAL CUT AE]

Η CRYSTAL CUT AE είναι εταιρεία ομίλου πολυεθνικών οργανισμών διαφήμισης και επικοινωνίας, και εξειδικεύεται στην ανάπτυξη καινοτομικών προγραμμάτων marketing

24 Απρ
Αθήνα [ΜΑΘΙΟΣ ΠΥΡΙΜΑΧΑ Α.Ε]

ΜΑΘΙΟΣ ΠΥΡΙΜΑΧΑ Α.Ε. Αναπτυσσόμαστε διεθνώς, ρωτήστε για μας! www.mathios. com Αυτήν την περίοδο αναζητούμε: Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών (ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ CSS