19 Μαρ

Υπάλληλος για παντοπωλείο-delicatessen

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος με εμπειρία στη κοπή τυριών αλλαντικών ή πώληση Μαναβικης λαχανικών
Αρμοδιότητες: κοπή πώληση αλλαντικών κ τυριών
Απαραίτητα Προσόντα: 2 με 3 χρονια εμπειρία στο χώρο
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγενία , όρεξη για δουλεια
Η εταιρία προσφέρει:μισθό και ασφάλεια

Telephone
Ζαχαρακης μανος

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών στα βόρεια προάστια ζητείται Υπάλληλος Τμήματος Marketing Απαραίτητη η εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους στο digital marketing Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Θα ληφθούν υπόψη μόνο υποψηφιότητες με εμπειρία σε επιχειρήσεις που δραστηριοποιούνται στον

18 Μαρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

18 Μαρ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 143 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

18 Μαρ
Αθήνα [Elia Ermou Athens Hotel]

Η Elia Ermou Athens Hotel είναι ένα νεόδμητο, καινοτόμο ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος, επί της οδού Ερμού, το οποίο διαθέτει 125 δωμάτια. Επιθυμεί για την άμεση έναρξη της λειτουργίας του: Βραδινό Υπάλληλο Υποδοχής / Night Auditor Κωδικός: 005 Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση της

18 Μαρ
Αθήνα [cloudprint]

Περιγραφή θέσης: • Αναζήτηση δημόσιων διαγωνισμών στα κατάλληλα τεύχη προκηρύξεων • Συγκέντρωση των απαραίτητων δικαιολογητικών • Προετοιμασία και διεκπεραίωση ηλεκτρονικών διαγωνισμών του Δημοσίου για τη σύναψη δημόσιων συμβάσεων προμηθειών και υπηρεσιών • Παρακολούθηση των ενστάσεων και λοιπών ουσιαστικών ή τυπικών διατυπώσεων που προβλέπονται, από κοινού με τη νομική υπηρεσία • Προετοιμασία των συμβάσεων που απαιτούνται για την ανάληψη του έργου • Παρακολούθηση...

... της εκτέλεσης των συμβάσεων μέσω ΕΣΗΔΗΣ
Προφίλ υποψηφίου:
• Πτυχίο ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ
• Προϋπηρεσία ενός (1) τουλάχιστον έτους σε αντίστοιχο ρόλο
• Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Εμπειρία στη σύνταξη προσφορών για συμμετοχή σε ηλεκτρονικούς διαγωνισμούς σύμφωνα με τον Ν. 4412/2016
• Σταθερή απόδοση και προσαρμογή σε συνθήκες πίεσης
• Εξοικείωση με την πλατφόρμα διαχείρισης του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (ΕΣΗΔΗΣ)
• Άριστες ικανότητες οργάνωσης και τήρησης προθεσμιών