19 Μαρ

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας

Φλώρινα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ιδιωτική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας (ΙΕΠΥΑ) επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό συστημάτων ασφαλείας ως εξωτερικό συνεργάτη, για εργασία στην περιοχή της Φλώρινας.
Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ.
• Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας ΙΕΠΥΑ, κατηγορίας B’.
• Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
• Καλή γνώση Η/Υ.
• Κατοχή ΙΧ αυτοκινήτου.
• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους).

Προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Σχετικες Αγγελιες

29 Ιουν
Αθήνα [SECURITY SOLUTIONS INSTITUTE]

Η εταιρεία SSI (Security Solutions Institute) με έδρα το Παλαιό Φάληρο,επιθυμεί να προσλάβει: Τεχνικό– Εγκαταστάτη Συστημάτων Ασφαλείας Αρμοδιότητες: Εγκατάσταση και παραμετροποίηση συστημάτων ασφαλείας (CCTV, συναγερμός, πυρανίχνευση, access control κ.α.) τόσο σε επαγγελματικούς όσο και σε οικιακούς χώρους.

11 Ιουλ
Δήμος Πατρέων [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητά Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για να στελεχώσει το κατάστημα στην Πάτρα. Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει / επισκευάζει

27 Ιουν
Αθήνα [kolossos Security]

H KOLOSSOS SECURITY, λόγω ανάπτυξης των εργασιών της, ζητάει εξωτερικό εγκαταστάτη συστημάτων ασφαλείας για συναγερμούς Paradox, Artion, DSC Alarm, Cadex και για κάμερες HikVision, Artion, Dahua, με 5ετή προϋπηρεσία στις εγκαταστάσεις. Αποστολή βιογραφικών στο email: info@kolossosnet.gr

25 Ιουν
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητά: Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για να στελεχώσει το κατάστημα στην Πυλαία (αεροδρόμιο). Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει /

17 Ιουλ
Πανελλήνια [ΕΚΕΦΕ «Δημόκριτος»]

e-mail: s.zafeiris@gel.demokritos.gr Αγ. Παρασκευή 16-7-2018 Αρ. Πρωτ. 015/2018-2146 OΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΔΑ: 6ΙΜΒ469ΗΕΒ-ΓΓΧ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ Θέμα: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για υποβολή προτάσεων προς σύναψη συμβάσεων ανάθεσης έργου για τις ανάγκες των ερευνητικών προγραμμάτων / έργων με τίτλο «EU CISE 2020 – European test bed for