19 Μαρ

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας

Φλώρινα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ιδιωτική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας (ΙΕΠΥΑ) επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό συστημάτων ασφαλείας ως εξωτερικό συνεργάτη, για εργασία στην περιοχή της Φλώρινας.
Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ.
• Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας ΙΕΠΥΑ, κατηγορίας B’.
• Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
• Καλή γνώση Η/Υ.
• Κατοχή ΙΧ αυτοκινήτου.
• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους).

Προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Σχετικες Αγγελιες

26 Μαρ
Ιωάννινα [Γιώργος Τσέτης]

Ιδιωτική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας (ΙΕΠΥΑ) επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό συστημάτων ασφαλείας ως εξωτερικό συνεργάτη, για εργασία στην περιοχή των Ιωαννίνων.

02 Απρ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Τεχνίτης / Τεχνικός Συστημάτων Επεξεργασίας Νερού με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών ως τεχνικός συστημάτων επεξεργασίας νερού Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ηλεκτρολογίας / μηχανολογίας (θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως) Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ηλικία έως 35 ετών Δίπλωμα

01 Απρ
Αθήνα [ESA security solutions]

Αρμοδιότητες: Διεύρυνση του πελατολογίου και ανάπτυξη των πωλήσεων της εταιρίας στον τομέα των συστημάτων συναγερμού, access control, CCTV, πυρανίχνευσης κλπ.

30 Μαρ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητά: Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για να στελεχώσει το κατάστημα στην Πυλαία (αεροδρόμιο). Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει /

28 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Από Όμιλο Εταιριών Υπηρεσιών Υγείας ζητείται: IT Manager / Τεχνικός Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων / Τεχνικός Δικτύων Αρμοδιότητες: Έλεγχος –επισκευή δικτύων Έλεγχος πιστοποίησης ποιότητας GDPR Δημιουργία και έλεγχος εταιρικών site/e-mail Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών