18 Μαρ

Φυσικοθεραπεύτρια-της -Μασέρ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται φυσικοθεραπεύτρια - της - μασέρ ( πτυχιούχος ή φοιτητής ανωτάτου εκπαιδευτικού ιδρύματος ) με γνώσεις μασάζ ή spa therapist για σεζόν σε νησί των...

Σχετικες Αγγελιες

17 Σεπ
Αθήνα [ManDynamic]

Ζητούνται Μασέρ και Αισθητικοί από κέντρα ευεξίας στην Αθήνα, Πετρούπολη και Ν. Ιωνία Πλήρης απασχόληση, μέχρι και το χειμώνα Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη (δεκτές αιτήσεις από ΙΕΚ, ΤΕΙ ) Θα πραγματοποιηθεί εκπαίδευση προσωπικού Αρμοδιότητες: Ρεφλεξολογία, χειρομάλαξη, υπηρεσίες προσώπου Παρέχονται μισθός, ασφάλιση Τηλ: 2381100600 Δε-Πα: 08:00-16:00

26 Σεπ
Αθήνα [ΜΠΕΡΓΚΜΑΝ ΚΟΡΝΤ Ι Α.Ε.]

Η Bergmann Kord, που ανήκει στον όμιλο της Kord Group, ενδιαφέρεται να προσλάβει Κομμώτριες Κωδικός: ΚΟ15 Περιγραφή θέσης: Η κάτοχος της θέσης θα απασχοληθεί στο τμήμα της τριχοτεχνικής, όπου και θα εκπαιδευτεί στις νεότερες τεχνικές / εφαρμογές προσθετικής μαλλιών. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Kομμωτικής

26 Σεπ
Αθήνα [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητεί για το

26 Σεπ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία επεκτείνει τη δραστηριότητά της και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και αλληλογραφίας Εμπορική διαχείριση / έκδοση  παραστατικών / παρακολούθηση  εισπράξεων Συντονισμός εύρυθμης

26 Σεπ
Αθήνα [FAMAR]

Η FAMAR ΑΒΕ, ελληνική εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιό της στον Άλιμο: Asseptic Process Officer (Ref: APO_092018) Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Head of Quality Management και θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες: