23 Φεβ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Ελευσίνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας για επιχείρηση στο χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, που βρίσκεται στην Ελευσίνα. Προσόντα: Συνέπεια Ευγένεια Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

20 Απρ
Πανελλήνια [Διανομέας]

Διανομέας Εταιρία, μέλος του δικτύου Coffee Berry, ζητά να προσλάβει άμεσα για τη στελέχωση του καταστήματος στην περιοχή του Πειραιά για μόνιμη εργασία και μισθό αναλόγων εμπειρίας ΔΙανομέα.  Ο διανομέας έχει την ευθύνη της γρήγορης παράδοσης των τηλεφωνικών παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα:

11 Απρ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

11 Απρ

04 Απρ
Πάτρα [ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ]

Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα (πιτσαρία), ζητείται διανομέας με δικό του μηχανάκι, για ολική ή μερική απασχόληση.

02 Απρ
Δήμος Ρόδου [BAZAAR]