23 Φεβ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Ελευσίνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας για επιχείρηση στο χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, που βρίσκεται στην Ελευσίνα. Προσόντα: Συνέπεια Ευγένεια Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Αθήνα [Da Nicola]

Διανομεας DELIVERY καθε ηλικιας για διανομη φαγητου στην περιοχη Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 500,00€ έως 1.100,00€

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΣΟΥΒΛΑΡΧΟΣ]

Διανομεας με δικο του μηχανακι ζητειται για καταστημα με σουβλες στον ευοσμο Αρμοδιότητες: διανομη παραγγελιων στον χωρο του πελατη Απαραίτητα Προσόντα: διπλωμα για μηχανακι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο και ασφαλεια

09 Ιουλ
Αθήνα [Hospitality Services]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ διανομέας με μηχανάκι για 6ωρη-6ήμερη καθημερινή εργασία στην περιοχή Συγγρού-ΦΙΞ. Πλήρης ασφάλιση, μισθος και δώρα. ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ καλή γνώση των

09 Ιουλ
Καλλιθέα [ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ]

Ζητείται διανομέας από εταιρεία ανταλλακτικών για πρωινή εργασία(9.00-17.00) κάτοχος ΚΑΙ διπλώματος Ι.Χ ,γνώστης περιοχής Αττικής (άνδρας-γυναίκα) καλέστε

03 Ιουλ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των