23 Φεβ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Ελευσίνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας για επιχείρηση στο χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, που βρίσκεται στην Ελευσίνα. Προσόντα: Συνέπεια Ευγένεια Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

26 Νοε
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας Διανομέας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Νοε
Πανελλήνια [BAZAAR]

Οδηγός / Διανομέας (πλήρης ή μερική απασχόληση αορίστου χρόνου) – Λάρισα Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές

26 Νοε

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

26 Νοε

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

23 Νοε

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των