23 Φεβ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Ελευσίνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας για επιχείρηση στο χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, που βρίσκεται στην Ελευσίνα. Προσόντα: Συνέπεια Ευγένεια Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Διανομέας ανταλλακτικών Αρμοδιότητες: Μεταφορά αντ/κων προς συνεργεία Απαραίτητα Προσόντα: Ιδιόκτητο μηχανάκι (οχι αυτόματο) Επιθυμητά Προσόντα: Σοβαρότητα, υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει: Μισθό συν κάλυψη εξόδων για τις μετακινήσεις στην εργασία.

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Δημητράκη Μαρία]

διανομέας φυλλαδίων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: οχημα Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

07 Σεπ
Αθήνα [γιαννης]

Διανομεας εως 35 ετων με δικο του μηχανακι. Αρμοδιότητες: Διανομη καφε φαγητου μονο. Απαραίτητα Προσόντα: Ευγενικος και καθαρος Επιθυμητά Προσόντα: Αντιληψη Η εταιρία προσφέρει: 4 ευρω την ωρα και ασφαλεια.

30 Αυγ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

30 Αυγ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 143 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των