23 Φεβ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Ελευσίνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας για επιχείρηση στο χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, που βρίσκεται στην Ελευσίνα. Προσόντα: Συνέπεια Ευγένεια Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

28 Φεβ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας Διανομέας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Φεβ
Κέρκυρα [Ζερβος]

για πληρης βραδυνη απασχοληση Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ευγενεια και ορεξη για δουλεια Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:μισθο ασφαλιση bonus

04 Μαρ
Αθήνα [MEGA MOTORS SA]

Η Mega Motors S.A., επίσημος διανομέας και εξουσιοδοτημένος επισκευαστής Opel, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της Σύμβουλο Πωλήσεων Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου ή πτυχίο ανωτέρας σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στην πώληση αυτοκινήτων Καλή γνώση χειρισμού

01 Μαρ
Πανελλήνια [THREPTICO]

Η εταιρία ΘΡΕΠΤΙΚΟ Μονοπρόσωπη ΙΚΕ, με συσκευασμένα προϊόντα διατροφής, μπάρες δημητριακών και snacks ενέργειας, δραστηριοποιείται στην αγορά της μικρής λιανικής και ενδιαφέρεται να προσλάβει Διανομέα για την περιοχή της Αττικής. Περιγραφή: Παραδόσεις και είσπραξη, διανομή των προϊόντων σε

28 Φεβ

To εστιατόριo Pizza Hut Αργυρούπολης ζητά Διανομέα μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]