07 Μαρ

Direct Marketing - Ενημέρωση Πελατών

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μια από τις ταχύτερα αναπτυσσόμενες εταιρίες στον χώρο του marketing συνεργαζόμενη με τη WIND, ζητά άμεσα: 8 Νέους/Νέες 18-55 ετών Να σταδιοδρομήσουν μαζί...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα

Συνεργαζόμενος όμιλος με την WIND ένα από τα μεγαλύτερα CALL CENTER με έδρα στον Αγ. Δημήτριο προσφέρει μερική ή πλήρη απασχόληση για λογαριασμό της WIND

28 Αυγ
Αθήνα [justpilates]

Άτομο για προώθηση υπηρεσιών, οργάνωση κ καλη λειτουργία του χώρου απο studio πιλατες στο κέντρο της Αθήνας με γνώσεις marketing ,internet, excel, outlook,

25 Σεπ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είστε νέος με φιλοδοξίες για το μέλλον σας και θέλετε να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών; Ψάχνετε να εργαστείτε σε μία από τις μεγαλύτερες πολυεθνικές εταιρίες στον χώρο ενοικιάσεων αυτοκινήτων; Ξεκινήστε από το τμήμα τηλεφωνικής υποστήριξης ως εκπρόσωπος

24 Σεπ
Αθήνα [Human Factor]

Η Human Factor για λογαριασμό πελάτη της, μία από τις πιο σύγχρονες και οργανωμένες εταιρείες του κλάδου διαχείρισης οικονομικών απαιτήσεων με έδρα το Μοσχάτο

24 Σεπ
Αθήνα [PNK ENERGY TELECOMS]

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Πελατών Αξιόπιστη εταιρία στον χώρο των πωλήσεων ζητά συνεργάτες για άμεση αποκατάσταση στην περιοχή της Αργυρούπολης. Επιθυμητά προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία Πνεύμα ομαδικότητας Επιθυμία για ανάπτυξη Δυναμικός χαρακτήρας Τι παρέχουμε: Σταθερό