14 Μαρ

Ζητείται Οδηγός-Μεταφορέας

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός για part-time εργασία από εταιρεία ανακύκλωσης στην Αργυρούπολη. Πολύ καλή αμοιβή. Αποστολή βιογραφικού στο info@comcoms.gr. Τηλέφωνο...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Αθήνα [Βιοτεχνία Ενδυμάτων]

ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ενδυμάτων στον Άγιο Δημήτριο αναζητά εργατικό οδηγό – αποθηκάριο για μόνιμη απασχόληση. Βιογραφικά στο e-mail: info@vestitigroup

20 Σεπ
Αθήνα [Γραφείο Γενικού Τουρισμού]

ΓΡΑΦΕΙΟ γενικού τουρισμού ζητεί οδηγό για μόνιμη θέση – ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ. Απαραίτητα προσόντα : -Κάτοχος διπλώματος Β’ κατηγορίας (και Δ επιθυμητή για

12 Σεπ
Αργυρούπολη [ΑΝ. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ ΕΕ]

Η βιοτεχνία «Crist», με εξειδίκευση στον ξενοδοχειακό και νοσοκομειακό εξοπλισμό ιματισμού ,στην Αργυρούπολη, αναζητά: - Άντρα Βοηθό Αποθηκάριου. Προσόντα

11 Σεπ
Δήμος Χανίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Οδηγός / Μεταφορέας Απαραίτητα προσόντα: Με επαγγελματική άδεια οδήγησης Γ’-Δ’-Ε΄κατηγορίας Με πιστοποίηση ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) Κάρτα ταχογράφου Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Απόφοιτος Λυκείου ή ΙΕΚ Απαραίτητη η εμπειρία οδήγησης μεγάλων

10 Σεπ
Αθήνα [OASIS Ψύκτες & Φίλτρα Νερού]

Η OASIS Ψύκτες & Φίλτρα Νερού, ψάχνει οδηγό – τεχνικό, με δικό του παπάκι, δίπλωμα αυτοκινήτου, οδική εμπειρία και άνεση σε επισκευές, για άμεση πρόσληψη.