14 Μαρ

Ζητείται Οδηγός-Μεταφορέας

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός για part-time εργασία από εταιρεία ανακύκλωσης στην Αργυρούπολη. Πολύ καλή αμοιβή. Αποστολή βιογραφικού στο info@comcoms.gr. Τηλέφωνο...

Σχετικες Αγγελιες

08 Δεκ
Αργυρούπολη [lcs cleaning]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΑΘΑΡΗΣΤΡΙΑ/ΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΊΧΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6936984638 Είδος Εργασίας:

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΕΙΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑ ΠΟΤΩΝ Α.Ε.]

Ζητούνται υπάλληλοι αποθήκης και διανομής σε εταιρία εμπορίας ποτών. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6974755796, Κος Μωυσίδης Δευτέρα με Παρασκευή Αυστηρά 9πμ - 5μμ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

12 Δεκ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Νυχτοφύλακας – Οδηγός Πλήρους απασχόλησης, για πενθήμερη εργασία (Κυριακή - Πέμπτη). Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β' κατηγορίας και μηχανής μεγάλου κυβισμού Σχετική προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 5 ετών Βασική γνώση αγγλικών Εξοικείωση στη χρήση smartphone

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [SUITES OF THE GODS]

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει έμπειρο: Οδηγό Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την οποία

12 Δεκ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Οδηγός Οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι να: Μεταφέρεις εμπορεύματα από τις κεντρικές αποθήκες σε όλα τα καταστήματα Μεταφέρεις προϊόντα από το ένα κατάστημα σε άλλο