14 Μαρ

Ζητείται Οδηγός-Μεταφορέας

Αργυρούπολη
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός για part-time εργασία από εταιρεία ανακύκλωσης στην Αργυρούπολη. Πολύ καλή αμοιβή. Αποστολή βιογραφικού στο info@comcoms.gr. Τηλέφωνο...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουλ
Αθήνα [Φουρναράκης Α.Ε.]

Η ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Α.Ε. με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά, και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΣΤΑΜΕΛΑΚΟΣ ΑΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΝΤΟΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Έ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ. Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΕΝΣΗΜΑ , ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ.

11 Ιουλ

Η Φoυρναράκης Α.Ε. με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί τα

10 Ιουλ
Αθήνα [Οικογένεια]

Σοβαρή οικογένεια αναζητά έμπειρο οδηγό για τις αναγκες μεταφορας των μέλών της, κυρίως κατα τις βραδινές ώρες στην Αθήνα. Εξαιρετικό περιβάλλον εργασιας και

09 Ιουλ
Αργυρούπολη [ΧΡΩΜΑΤΑ ΛΑΓΟΣ]

Η εταιρία ΧΡΩΜΑΤΑ ΛΑΓΟΣ με έδρα στην Αργυρούπολη επιθυμεί να προσλάβει άμεσα στο δυναμικό της νέο άτομο ηλικίας μέχρι 35 ετών για την διανομή και την