17 Μαρ

Υπάλληλος Γραφείου

Νέα Ιωνία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ γραφείου και διαχείρισης αποθήκης σε βιοτεχνία ειδών κιγκαλερίας, γυναίκα ηλικίας έως 40 ετών, πεντάωρη εργασία, με αρκετές γνώσεις ηλεκτρονικού...

Σχετικες Αγγελιες

10 Απρ
Αθήνα [Κατάστημα]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ZHTEIΤΑΙ υπάλληλος γραφείου για τιμολόγηση σε κατάστημα. Γνώση ERP Entersoft. Περιοχή Γέρακα Αττικής. Βιογραφικά στο e-mail: skrekis

23 Απρ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων υγείας Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή η γνώση της γερμανικής γλώσσας Άριστη γνώση Η/Υ Απαραίτητη η προϋπηρεσία 1 έτους σε

23 Απρ

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων

23 Απρ
Πανελλήνια [Εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι. Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Σύμβαση διάρκειας αορίστου χρόνου Σταθερό μηνιαίο μισθό, μεγαλύτερο του βασικού Ασφαλιστική κάλυψη, νόμιμα επιδόματα

18 Απρ
Πανελλήνια [Μη κερδοσκοπικός οργανισμός]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από μη κερδοσκοπικό οργανισμό. Απαραίτητα προσόντα: Για το τμήμα διαχείρισης ακινήτων / κληρονομιών / δωρεών / μεταβίβασης ακινήτων Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε συμβολαιογραφείο ως βοηθός συμβολαιογράφου Γνώσεις σε δηλώσεις ακινήτων, Ε9, ΕΝ.Φ.Ι.Α., φύλλα