17 Μαρ

Υπάλληλος Γραφείου

Νέα Ιωνία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΆΛΛΗΛΟΣ γραφείου και διαχείρισης αποθήκης σε βιοτεχνία ειδών κιγκαλερίας, γυναίκα ηλικίας έως 40 ετών, πεντάωρη εργασία, με αρκετές γνώσεις ηλεκτρονικού...

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [AUTO UNION]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων στο Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση εργασίας πενθήμερης, νυχτερινής απασχόλησης, ωράριο 23:00 - 07

25 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματέας για γραμματειακή υποστήριξη με άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ (power point) με εμπειρία 2 ετών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

24 Σεπ
Αθήνα [PET4U]

Ζητείται νέα, υπάλληλος γραφείου πλήρους απασχόλησης, για άμεση πρόσληψη, στα γραφεία μας στη Νέα Ερυθραία. Άριστη γνώση MS Office (word, excel), γνώσεις

22 Σεπ
Μαρούσι [DMM SERVICES]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για άμεση πρόσληψη σε πενθήμερη, 8ωρη εργασία με πλήρης ασφάλιση (ΙΚΑ) και καθαρός μισθός 700 €. Προσόντα υποψηφίου: • Απόφοιτος

20 Σεπ
Αθήνα [Κάβα Ποτών]

ΚΑΒΑ διαδυκτιακή κάβα στην Ελλάδα αναζητά συνεργάτη για τιμολόγηση και διαικπεραίωση παραγγελιών για την εορταστική περίοδο ( Οκτώβριο-Δεκέμβριο). Ο/η