15 Μαρ

Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων από Εκπαιδευτικό Κέντρο. Η απασχόληση αφορά 48 ώρες μηνιαίως (αμοιβή 3,5€/ώρα) σε κεντρικά σημεία . Αποστολή...

Σχετικες Αγγελιες

18 Σεπ
Αθήνα [χαραλαμπος]

διανομεας εντυπων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ευχαριστη προσωπικοτητα ανω τον 18 ετων Επιθυμητά Προσόντα: γνωστης χαρτη των δρομων Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο προοπτικη εξελιξης

24 Σεπ
Αθήνα [Green Promotions & Sales]

ΔΙΑΝΕΜΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ ΕΝΤΥΠΩΝ (ΚΩΔ. D2D) Ζητούνται άτομα επικοινωνιακά , καλής εμφάνισης , 18-45 ετών για διανομή φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Επιθυμητή η προυπηρεσία σε διανομές με χάρτη. Καθημερινή πρωινή απασχόληση, συνεχής εκπαίδευση και υψηλές αποδοχές με δυνατότητα άμεσης πρόσληψης. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό, μέσω e-mail : hr@greenpromotions.gr

20 Σεπ

19 Σεπ
Αθήνα [phgasosgroup]

ζητούνται άτομα για διανομή εντύπων πόρτα πόρτα και σταθερά σημεία . Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. βιογραφικά στο email: phgasosgroup@gmail.com . τηλέφωνο επικοινωνίας 2114030492. Υπεύθυνη επικοινωνίας κα Θωμαή Τσιαντάκη

18 Σεπ
Αθήνα [Exnet Hellas]

"Από διαφημιστική εταιρεία ζητούνται γραφίστες με γνώσεις αντίστοιοχων προγραμμάτων για σχεδιασμό εντύπων, ηλεκτρονικών μέσων, ετικετών, και εν γένει διαφημιστικού υλικού Παρακαλώ για περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο job@exnet.gr Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679"