15 Μαρ

Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων από Εκπαιδευτικό Κέντρο. Η απασχόληση αφορά 48 ώρες μηνιαίως (αμοιβή 3,5€/ώρα) σε κεντρικά σημεία . Αποστολή...

Σχετικες Αγγελιες

21 Απρ
Αθήνα [COFFEE PROJECT]

Διανομέας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δικό σας μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑ ένσημα και δυνατότητα πλήρους απασχόλησης. Μισθο 750 ευρω

05 Απρ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αργυρούπολης ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Απρ

Tα εστιατόρια Pizza Hut Ν. Ηρακλείου ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Απρ

Tα εστιατόρια Pizza Hut Αμαρουσίου ζητούν: Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

03 Απρ

Tο εστιατόριο Pizza Hut Καλλιθέας ζητά Διανομείς μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 - 30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]