16 Μαρ

Μηχανικοί Αυτοκινήτων

Νέα Ιωνία
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η SPOTMECHANIC, η πρωτοποριακή υπηρεσία τεχνικού ελέγχου μεταχειρισμένων αναζητά μηχανικούς αυτοκινήτων για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής! Είσαι...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Δήμος Ιωαννιτών [ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ]

    [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Ιαν
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά Μηχανολόγους Μηχανικούς Τ.Ε. Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού Πιστοποιητικό γλωσσομάθειας αγγλικών επιπέδου Β2 Καλή γνώση Autocad, 2D Κάτοχος πτυχίου ECDL ή άλλου ισοδύναμου Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να αποστείλουν

15 Ιαν

Η Meccanica Group Α.Ε. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά Πολιτικούς Μηχανικούς Έργων Υποδομής Τ.Ε Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Έργων Υποδομής Τ.Ε. Πιστοποιητικό γλωσσομάθειας αγγλικών επιπέδου Β2 Καλή γνώση Autocad, 2D Κάτοχος ECDL ή ισοδύναμου πιστοποιητικού Παρακαλούνται οι

15 Ιαν

Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει, αναζητά Πολιτικούς Μηχανικούς Π.Ε Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού Π.Ε. Μέλος τεχνικού επιμελητηρίου ΤΕΕ Τουλάχιστον 5ετής εμπειρία σε έργα αποχέτευσης ως Πολιτικός Μηχανικός είτε στο μελετητικό αντικείμενο είτε στην

11 Ιαν