17 Μαρ

Bartender / Barista - Σιθωνία Χαλκιδικής

Δήμος Σιθωνίας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχεία της για τη σεζόν 2018 Απρίλιο έως Οκτώβριο Bartender / Barista (ABB018) Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες, με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με...

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχεία της για τη σεζόν 2018 Ιούνιο έως Οκτώβριο Bartender / Barista (ABB018) Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες, με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με

24 Ιουν

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχεία της για τη σεζόν 2018 Ιούλιο έως Οκτώβριο Bartender / Barista (ABB018) Περιγραφή θέσης: Προετοιμασία και προσφορά ποτών και ροφημάτων στους πελάτες, με άμεσο, αποτελεσματικό, φιλικό και επαγγελματικό τρόπο, σύμφωνα με

17 Ιουλ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία του Athena Pallas Village και Elea Village για τη σεζόν 2018 (Απρίλιος-Οκτώβριος) Οδηγό Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Κάρτα

17 Ιουλ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχείο Elea Village Βοηθό Κουζίνας / Λαντζιέρη/α Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο ή εστιατόριο Γρήγορος/η, μεθοδικός/ή Ομαδικότητα και συνεργασία Παροχές εταιρίας: Ευχάριστο και

16 Ιουλ

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της: Οδηγό Προφίλ υποψηφίου: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Κάρτα ηλεκτρονικού ταχογράφου Επαγγελματικό δίπλωμα Δ’ Παροχές εταιρίας: