17 Μαρ

Spa Therapist - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Spa Therapist Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Δήμος Αγίου Νικολάου [Elounda Marmin Bay Palace]

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Spa Therapist Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

02 Απρ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5* Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Spa Therapist / Θεραπευτή-τρια Spa Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου θεραπευτή Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Γνώση μεγάλου εύρους θεραπειών spa και μασάζ (χαλαρωτικό, deep tissue, ayurveda, thai κ.λπ.)

13 Απρ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DOMES OF ELOUNDA]

Beautician / Spa Therapist ζητείται από το πολυτελές ξενοδοχείο Domes of Elounda, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott. Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5* Άριστη γνώση αγγλικών, η άριστη γνώση επιπρόσθετης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση ευρείας γκάμας θεραπειών και

13 Απρ

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Απρ

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Maitre Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]