17 Μαρ

Spa Therapist - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Spa Therapist Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: SPA Therapist – Θεραπευτή / Θεραπεύτρια Spa Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου θεραπευτή Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Γνώση μεγάλου εύρους θεραπειών spa και μασάζ (χαλαρωτικό, Deep

15 Νοε

06 Δεκ
Δήμος Αγίου Νικολάου [ΕΛΟΥΝΤΑ ΑΕ]

Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε. αποτελείται από τρεις πολυτελείς ξενοδοχειακές μονάδες: porto elounda, elounda mare, elounda peninsula Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε., όντας ένας από τους δημοφιλέστερους καλοκαιρινούς προορισμούς στην Ευρώπη, δίνει την ευκαιρία σε κάθε ενδιαφερόμενο να αποκτήσει μια σημαντική εργασιακή εμπειρία στον χώρο των

13 Δεκ
Δήμος Πάρου [ΒΗΤΑ ΔΕΛΤΑ ΑΕΤΕ]

Tο ξενοδοχείο 4 αστέρων Minois Village Suites Spa στην Πάρο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (Μάιος-Οκτώβριος) Spa Therapist / Masseur (γυναίκα) για πρωινή και απογευματινή βάρδια, σπαστό ωράριο με πολύ καλή εμφάνιση και προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τουλάχιστον 4 και 5 αστέρων. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή άδεια

13 Δεκ
Δήμος Καρπάθου [OCEANIS BEACH & SPA RESORT]

Alimounda Mare in Karpathos, Greece is currently seeking charismatic Spa Therapists with high energy and passion to offer high class service to our guests. Previous experience in similar 5 star hotels will be considered as an advantage. Attractive package will be offered based on qualifications. Please send a detailed CV. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]