17 Μαρ

Υπάλληλος Υποδοχής - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Night Auditor / Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα –

12 Δεκ

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής   Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα – επικοινωνία -

29 Νοε
Δήμος Αγίου Νικολάου [DOMES OF ELOUNDA]

Η Domes Resorts αναζητά για τo ξενοδοχείο της Domes of Elounda στην Ελούντα, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott, για τη σεζόν 2019 Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

15 Νοε

15 Νοε