17 Μαρ

Υπάλληλος Υποδοχής - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [Ξενοδοχείο]

Παραλιακό ξενοδοχείο 4* στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών Γνώση επιπλέον ξένης γλώσσας (επιθυμητό προσόν) Άριστη ικανότητα στην επικοινωνία και στις

22 Ιουν
Δήμος Αγίου Νικολάου [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Carlson Rezidor Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά

21 Ιουν
Δήμος Αγίου Νικολάου [ΕΛΟΥΝΤΑ ΑΕ]

Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε. αποτελείται από τρεις πολυτελείς ξενοδοχειακές μονάδες: porto elounda, elounda mare, elounda peninsula. Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε., όντας ένας από τους δημοφιλέστερους καλοκαιρινούς προορισμούς στην Ευρώπη, δίνει την ευκαιρία σε κάθε ενδιαφερόμενο να αποκτήσει σημαντική εργασιακή εμπειρία στον χώρο των

18 Ιουν

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για τα ξενοδοχεία Civitel Olympic και Civitel Attik Υπάλληλο Υποδοχής Αρμοδιότητες: Συμμετοχή σε όλες τις διεργασίες της υποδοχής Οργάνωση της εργασίας, εξυπηρέτηση των πελατών με προθυμία και αμεσότητα Διαχείριση τηλεφώνων, ταμείου Συνεργασία και εξυπηρέτηση συναδέλφων άλλων