16 Μαρ

Captain - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Istoria, μέλος των Design Hotels TM στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Captain - Σαντορίνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση εστιατοριακής τέχνης και οίνου Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά μίας δεύτερης...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Δήμος Θήρας [9 MUSES HOTEL]

Καμαριέρες / Καμαριέρηδες ζητούνται από το ξενοδοχείο 9 Muses στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2018. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22860 81781

21 Ιουλ
Δήμος Θήρας [VEDEMA RESORT & MYSTIQUE]

Το ξενοδοχείο Vedema Resort, μέλος της Luxury Collection by Starwood Hotels Resorts στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Σερβιτόρος Β' Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Άριστη γνώση τεχνικών service Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά μίας

20 Ιουλ
Δήμος Θήρας [VODAFONE]

Sales Advisor – Σαντορίνη Function: CBU Band: Staff band Sub-function: Retail sales Reports to: Shop manager Οι sales advisors μας προσφέρουν στους πελάτες που επισκέπτονται τα καταστήματά μας ολοκληρωμένες λύσεις επικοινωνίας αξιοποιώντας προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας, παρέχοντάς τους παράλληλα μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης.

20 Ιουλ
Δήμος Θήρας [SANTO MARIS]

Το Santo Maris Oia Luxury Suites Spa, το υπερπολυτελές ξενοδοχείο των Maris Hotels στη Σαντορίνη, ζητά για το τμήμα housekeeping κατά τη σεζόν 2018 Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο

20 Ιουλ

Το ξενοδοχείο Vedema, μέλος της Luxury Collection by Starwood Hotels Resorts στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Receptionist Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος/η σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Άριστη γνώση αγγλικών Γνώσεις Η/Υ και ξενοδοχειακών