16 Μαρ

Captain - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Istoria, μέλος των Design Hotels TM στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Captain - Σαντορίνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση εστιατοριακής τέχνης και οίνου Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά μίας δεύτερης...

Σχετικες Αγγελιες

21 Απρ
Δήμος Θήρας [Ανώνυμη εταιρία]

Receptionist νέος-α έως 30 ετών για δημόσιες σχέσεις, 6μηνη εργασία. Απαραίτητα Αγγλικά, Ιταλικά ή Γαλλικά επιθυμητά. Παρέχεται διατροφή και διαμονή σε όμορφο ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Απρ
Δήμος Θήρας [Aeolos studios & suites]

Το Aeolos studios suites 4 αστέρων Boutique Hotel με θέα το ηφαίστειο και της θάλασσας στο Ημεροβίγλι της Σαντορίνης, αναζητά Καμαριέρα από τον Απρίλιο μέχρι τον Οκτώβριο (7 μήνες) Απαραίτητα προσόντα: 2 χρόνια προυπηρεσίας σε ξενοδοχείο 4 αστέρων σχετικά με την καθαριότητα του ξενοδοχείου, των υπνοδωματίων, των

20 Απρ
Δήμος Θήρας [AQUA VISTA HOTELS ]

H Aqua Vista Hotels αναζητά: Διευθυντή Ξενοδοχείου για μέλος του ομίλου στην Οία Σαντορίνης. Καθήκοντα: Ο/Η διευθυντής/τρια του καταλύματος θα: Είναι υπεύθυνος/η για τη συνολική λειτουργία του ξενοδοχείου. Είναι υπεύθυνος/η για την επιτήρηση του υπόλοιπου προσωπικού, καθώς και για την εξασφάλιση της

20 Απρ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Υδραυλικού / Συντηρητή Ξενοδοχείου Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση Απαραίτητη η γνώση Αγγλικών Ευχάριστος χαρακτήρας Γνώση ξένων γλωσσών Ομαδικό πνεύμα

20 Απρ
Δήμος Θήρας [SANTO MARIS]

Το Santo Maris Oia Luxury Suites Spa, το υπερπολυτελές ξενοδοχείο των Maris Hotels στη Σαντορίνη, ζητά για το τμήμα FB / Kitchen κατά τη σεζόν 2018 Άτομο για το πόστο της Λάντζας Απαραίτητα προσόντα: Aποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση λάντζας σε εστιατόριο Επιθυμητά προσόντα: Bασικές γνώσεις μαγειρικής Eμπειρία