16 Μαρ

Captain - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Istoria, μέλος των Design Hotels TM στη Σαντορίνη, ζητά προσωπικό για τη θερινή σεζόν 2018. Captain - Σαντορίνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση εστιατοριακής τέχνης και οίνου Άριστη γνώση Αγγλικών και προαιρετικά μίας δεύτερης...

Σχετικες Αγγελιες

23 Οκτ
Δήμος Θήρας [KIVOTOS]

Τα Kivotos Μύκονος και Kivotos Σαντορίνη που στόχο έχουν να προσφέρουν πάντοτε υψηλές υπηρεσίες φιλοξενίας αναζητούν για την επόμενη σεζόν νέους αξιόλογους Συνεργάτες για να στελεχώσουν την ομάδα τους. Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία για τη θέση που σας ενδιαφέρει. [Για να στείλετε το

22 Οκτ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

To Aqua Luxury Suites επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2018: Καμαριέρες, Housekeeping Staff, Maids Απαραίτητα προσόντα: 3 χρόνια εργασίας στην ίδια θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Γνώση αγγλικών Ομαδικό πνεύμα εργασίας Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με

22 Οκτ

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρα Α’ Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης

22 Οκτ

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μασέρ / Αισθητικό Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

22 Οκτ

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μάγειρας Β΄και Μάγειρας Γ' Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής μαγειρικής και άριστη γνώση των διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας