16 Μαρ

Σερβιτόροι - Θάσος

Δήμος Θάσου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

@page { margin: 0.79in } p { margin-bottom: 0.1in; line-height: Αναζητούμε για την καλοκαιρινή σεζόν 2018 Δύο Σερβιτόρουςγια το εστιατόριο Μουράγιο.Προσόντα: Ικανότητα στην επικοινωνία Οργανωτικές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα Εμπειρία 2 χρόνων σε εστιατόριο Καλή γνώση Αγγλικών Ικανότητα...

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [THANOS HOTELS]

H Thanos Hotels Resorts, Πάφος - Κύπρος ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό για το ξνοδοχείο Anassa στις ακόλουθες θέσεις: Σερβιτόροι Α', Σερβιτόροι Β' Τι προσφέρουμε: Προσφέρεται ένα εξαιρετικά ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως πείρας και προσόντων, έξι μέρες εργασίας, 2 μέρες τον μήνα ετήσια άδεια.

19 Οκτ
Αθήνα [ΨΩΜΙ & ΑΛΑΤΙ]

Το εστιατόριο «Ψωμί και Αλάτι» στo Χαλάνδρι ζητά Σερβιτόρους Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2 ετών σε a la carte εστιατόριο Θετική συμπεριφορά με πνεύμα ομαδικότητας Συνέπεια Οργάνωση Η εταιρία μας προσφέρει: Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας για τη

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Duck Private Cheffing]

Το εστιατόριο Duck Private Cheffing επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες: Σερβιτόρους Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον τριετής προϋπηρεσία σε εστιατόριο Επαγγελματική εμφάνιση και άψογη συμπεριφορά Πνεύμα ομαδικότητας στην εργασία Ταχύτητα και έμφαση στη λεπτομέρεια Υψηλό αισθητικό κριτήριο

19 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ο ελληνικός όμιλος «Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ», πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας - ζαχαροπλαστικής café, αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για την θέση: Barista Σερβιτόροι για την Βάρκιζα. Γενική περιγραφή θέσης: Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές. Παραγωγή

18 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Η διεθνής εταιρία SSP, που δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τα εστιατόρια μας, που λειτουργούν στον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος». Σερβιτόρους [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]