16 Μαρ

Στέλεχος Β2Β Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία διεθνούς φήμης προϊόντων φωτισμού υψηλού σχεδιασμού και απαιτήσεων, προσφέρει θέση Στελέχους B2B των πωλήσεών της. Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος σπουδών σε συναφές πεδίο με τις μελέτες φωτισμού (lighting design), την αρχιτεκτονική ή με πτυχίο ηλεκτρολόγου μηχανικού, με ανάλογο πτυχίο Α.Ε.Ι. και...

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Πανελλήνια [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η ΚSM Human Resources, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Στελέχη Β2Β Πωλήσεων Ο πελάτης: Εταιρία εμπορίας καλλυντικών προϊόντων και συμπληρωμάτων διατροφής. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη πελατολογίου - φαρμακεία στην περιοχή της Αττικής και εισαγωγή προϊόντων της εταιρίας σε αυτά Διαρκής και άριστη

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ε. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Ε. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ Α.Ε. αναζητά στελέχη για το τμήμα πωλήσεων των εξαγωγών της: για τις γερμανόφωνες αγορές στην Ευρώπη και για τις υπόλοιπες αγορές Στέλεχος Πωλήσεων Τμήματος Εξωτερικού Εμπορίου Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση και ανάπτυξη πωλήσεων σε γερμανόφωνες ευρωπαϊκές αγορές και

06 Σεπ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Στέλεχος Εγγραφών / Πωλήσεων Κωδικός θέσης: SALES_18 Η θέση: Διερεύνηση και αξιολόγηση εκπαιδευτικών αναγκών υποψήφιων φοιτητών Αναλυτική παρουσίαση των εκπαιδευτικών προγραμμάτων και των παρεχόμενων

06 Σεπ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία χημικών δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (ΑSENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές επικοινωνιακές

06 Σεπ

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (SENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές