16 Μαρ

Στέλεχος Β2Β Πωλήσεων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία διεθνούς φήμης προϊόντων φωτισμού υψηλού σχεδιασμού και απαιτήσεων, προσφέρει θέση Στελέχους B2B των πωλήσεών της. Απαιτούμενα προσόντα: Τίτλος σπουδών σε συναφές πεδίο με τις μελέτες φωτισμού (lighting design), την αρχιτεκτονική ή με πτυχίο ηλεκτρολόγου μηχανικού, με ανάλογο πτυχίο Α.Ε.Ι. και...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Έχεις εμπειρία στο Β2Β customer support; Ψάχνουμε για δυναμικά άτομα με πελατοκεντρική κουλτούρα για να ενταχθούν στην ομάδα μας. Φουρναράκης Α.Ε. – Eισαγωγική εταιρία βιομηχανικών εργαλείων Με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, η

04 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλος εκδοτικός οίκος]

Μεγάλος εκδοτικός οίκος, στο πλαίσιο της εμπορικής του ανάπτυξης, αναζητά Στέλεχος Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα. Η θέση αναφέρεται στην εμπορική διεύθυνση. Καθήκοντα θέσης: Εξυπηρέτηση, διαχείριση και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου (βιβλιοπωλεία, supermarket κ.ά.) στην περιοχή ευθύνης (Αττική και

30 Νοε
Πανελλήνια [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts, η οποία δραστηριοποιείται σε Κρήτη, Ρόδο και Δυτική Πελοπόννησο προσφέροντας ολοκληρωμένες και ποιοτικές τουριστικές υπηρεσίες, αναζητά Στέλεχος Πωλήσεων Γερμανικής Αγοράς με έδρα την Κρήτη. Κωδ. θέσης: SDE Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία στα ξενοδοχεία ή στον τουρισμό

30 Νοε
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (SENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές

30 Νοε

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία χημικών δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει Στέλεχος Πωλήσεων Ελληνικής Αγοράς (ΑSENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 5ετή εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές επικοινωνιακές