16 Μαρ

Χειριστής Ακτινολογικών Μηχανημάτων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική με ηγετική θέση στον τομέα του στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων για τη στελέχωση τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου. Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

11 Απρ
Πανελλήνια [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

Ο όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική με ηγετική θέση στον τομέα του στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων για τη στελέχωση τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου. Απαραίτητα

23 Απρ
Πανελλήνια [Ιατρικός όμιλος]

Μεγάλος ιατρικός όμιλος αναζητεί Χειριστές Ακτινολογικών Μηχανημάτων Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: Ικανότητα επικοινωνίας, συνεργασίας Επιθυμητή εμπειρία Φιλοδοξία και εργατικότητα Απαραιτήτως πτυχίο Τ.Ε.Ι./Ι.Ε.Κ. με πιστοποίηση Ε.Ο.Π.Π.Ε.Π. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικές

23 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΔΙΑΓΝΩΣΗ check up]

Χειριστής - Χειριστρια ακτινολογικών μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Ακτινογραφιες,ΜΟΠ,Μαστογραφιες,Πανοραμικες Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσια Επιθυμητά Προσόντα: Χαμογελο,ευγενια Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικο πακετο

02 Απρ
Αθήνα [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα βόρεια προάστια (Χαλάνδρι, Κηφισιά, Άγιος Στέφανος, Μελίσσια) για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και

30 Μαρ
Ανατολικής Αττικής [ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΑΕ]

O όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του: Χειριστή Ακτινολογικών Μηχανημάτων στα Μεσόγεια Ραφήνα – Μαρκόπουλο για τη στελέχωση των τμημάτων κλασικού ακτινολογικού, αξονικού και μαγνητικού τομογράφου.