16 Μαρ

Υπεύθυνες Υποδοχής ή Τηλεφωνήτριες - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το CDM Medical Group, η μεγαλύτερη κλινική αισθητικής, δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών αναζητά: Υπεύθυνες Υποδοχής ή Τηλεφωνήτριες έως 30 ετών για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση Αγγλικών (γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουλ
Πανελλήνια [Εταιρία ιατρικών προϊόντων]

Ζητείται Τεχνικός Βιοϊατρικής Τεχνολογίας ή Ηλεκτρονικός με γνώση Office και αγγλικών, για εταιρία ιατρικών προϊόντων με έδρα την Αθήνα. Βασικός μισθός, προϋπηρεσία μη απαραίτητη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Ιουλ
Πανελλήνια [Όμιλος παροχής εκπαίδευσης]

Μεγάλος όμιλος παροχής εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει: Συμβούλους Ενημέρωσης Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Καθήκοντα θέσης: Αναλυτική παρουσίαση εκπαιδευτικών προγραμμάτων ανάλογα με το ενδιαφέρον των υποψηφίων Συνεχής επικοινωνία με τους υποψηφίους για την ενημέρωσή τους Απαραίτητα

20 Ιουλ

Όμιλος παροχής εκπαίδευσης ζητά να προσλάβει: Υπεύθυνο Marketing για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο στον χώρο του marketing Προϋπηρεσία σε ανάλογες θέσεις (θα δοθεί προτεραιότητα στους υποψηφίους με εμπειρία στον εκπαιδευτικό χώρο) Πλήρη γνώση της digital επικοινωνίας και διαφήμισης

20 Ιουλ
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητούνται Ιατροί Συνεργάτες / Χειρουργοί για εσωτερική εφημερία στο χειρουργικό τμήμα ιδιωτικής κλινικής στην Αθήνα, οι οποίοι να έχουν περατώσει το δεύτερο (2ο) έτος της γενικής χειρουργικής. Για εκδήλωση ενδιαφέροντος παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας μέσω του παρακάτω συνδέσμου: [Για να

20 Ιουλ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας και ειδικότερα του Τμήματος Λογοθεραπείας ζητά να προσλάβει: Kαθηγητή Mερικής Aπασχόλησης στο επιστημονικό πεδίο της γλωσσολογίας / φωνητικής για διδασκαλία των αντίστοιχων μαθημάτων στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: LING_18