16 Μαρ

Υπεύθυνες Υποδοχής ή Τηλεφωνήτριες - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το CDM Medical Group, η μεγαλύτερη κλινική αισθητικής, δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών αναζητά: Υπεύθυνες Υποδοχής ή Τηλεφωνήτριες έως 30 ετών για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση Αγγλικών (γνώση...

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιαν
Πανελλήνια [ELECTRA HOTELS & RESORTS]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Electra Hotels Resorts, η οποία δραστηριοποιείται στην Αθήνα, τη Θεσσαλονίκη και τη Ρόδο ζητά να καλύψει για τα ξενοδοχεία της Αθήνας τη θέση: Α’ Υπαλλήλου Υποδοχής (Κωδικός θέσης: FO) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής ξενοδοχειακών / τουριστικών επαγγελμάτων Ελλάδος ή εξωτερικού

16 Ιαν
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας ζητά να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης στο ευρύτερο πεδίο της Λογοθεραπείας / Λογοπαθολογίας Κωδικός θέσης: LOGO18 για διδασκαλία στην ελληνική και την αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Λογοπαθολογίας /

16 Ιαν
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητούνται Ιατροί Συνεργάτες / Χειρουργοί για εσωτερική εφημερία στο χειρουργικό τμήμα ιδιωτικής κλινικής στην Αθήνα οι οποίοι να έχουν περατώσει το δεύτερο (2ο) έτος της Γενικής Χειρουργικής. Για εκδήλωση ενδιαφέροντος, παρακαλούμε, επικοινωνήστε μαζί μας μέσω του παρακάτω συνδέσμου: [Για να

16 Ιαν

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Επαγγελμάτων Υγείας και ειδικότερα του Τμήματος Λογοθεραπείας ζητεί να προσλάβει Kαθηγητή Mερικής Aπασχόλησης στο επιστημονικό πεδίο της Γλωσσολογίας / Φωνητικής για διδασκαλία των αντίστοιχων μαθημάτων στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης:

16 Ιαν
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com