16 Μαρ

υπαληλλος γραφειου

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπαλληλος σε εταιρια ενοικιασης αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ξενες γλωσες γνωση υπολογιστη
Επιθυμητά Προσόντα: διπλωμα αυτοκινητου
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [TFC - THE FRANCHISE CO]

Εταιρία συμβούλων ζητά Υπάλληλο Γραφείου-Γραμματέα για το τμήμα διοικητικής υποστηριξης (περιοχή Χαλάνδρι). Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης-έκδοσης παραστατικών-παρακολούθησης

25 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου - Γραμματέας για γραμματειακή υποστήριξη με άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ (power point) με εμπειρία 2 ετών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Σεπ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

25 Σεπ
Γλυφάδα

ΕΤΑΙΡΕΙΑ πώλησης ηλιακών θερμοσιφώνων προσλαμβάνει υπάλληλο γραφείου για εξυπηρέτηση εισερχόμενων κλήσεων, παραγγελιοληψία, τιμολόγηση. Απαραίτητη γνώση

25 Σεπ
Αθήνα [AUTO UNION]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων στο Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση εργασίας πενθήμερης, νυχτερινής απασχόλησης, ωράριο 23:00 - 07