16 Μαρ

υπαληλλος γραφειου

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπαλληλος σε εταιρια ενοικιασης αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ξενες γλωσες γνωση υπολογιστη
Επιθυμητά Προσόντα: διπλωμα αυτοκινητου
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Πειραιώς [Ανώνυμος εταιρία τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, σταθερής - κινητής - ίντερνετ - TV]

Ανώνυμη εταιρία τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, σταθερής - κινητής - ίντερνετ - TV ζητεί για το υποκατάστημα της Νίκαιας, για άμεση πρόσληψη Υπαλλήλους τηλεφωνικής ενημέρωσης και διαχείρισης του πελατολογίου της. Άμεση πρόσληψη, βασικός μισθός, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ και ιδιωτική. [Για να στείλετε

07 Δεκ
Πλατεία Συντάγματος

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ εταιρεία ακινήτων ζητεί υπάλληλο γραφείου, γνώση αγγλικής γλώσσας και χρήση Η/Υ απαραίτητη, 09:00-17

07 Δεκ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των

07 Δεκ
Αθήνα [ICAP Group]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για

07 Δεκ
Πανελλήνια [Εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος]

Εταιρία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος ζητά επικοινωνιακά και ενθουσιώδη άτομα ως Υπαλλήλους Γραφείου με σχέση εξαρτημένης εργασίας αορίστου χρόνου για τη στελέχωση καταστημάτων της σε διάφορες περιοχές του Δήμου Αθήνας. Προϋποθέσεις και προσόντα: Άριστη γνώση τυφλού συστήματος