16 Μαρ

υπαληλλος γραφειου

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπαλληλος σε εταιρια ενοικιασης αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ξενες γλωσες γνωση υπολογιστη
Επιθυμητά Προσόντα: διπλωμα αυτοκινητου
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θήβα [NIKOLIDAKIS GROUP AE]

*H NIKOLIDAKIS* *GROUP* *AE* *επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση* *ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΡΑΦΕΙΟΥ * Η Θέση έχει έδρα την Θήβα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: * Άριστη

17 Ιουλ
Αθήνα [CONNECTPHONE]

Η Εταιρεία "CONNECTPHONE", η οποία δραστηριοποιείται στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά να προσλάβει Υπάλληλο γραφείου/ back office καταχώρηση Δεδομένων (Data

17 Ιουλ
Αθήνα [GREECE LUXURY PROPERTIES RENTALS]

Υπάλληλος Γραφείου σε εταιρεία που ασχολείται με τον τουρισμό για διαχείριση online κρατήσεων. Απαραίτητα προσόντα: ? Απόφοιτος/η τριτοβάθμιας εκπαίδευσης ? Τουλάχιστον 3 - 5 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας ? Καλή γνώση προγραμμάτων office ? Άριστη γνώση της αγγλικής και μίας δεύτερης ευρωπαϊκής

16 Ιουλ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται από την Κεντρική Κλινική Αθηνών Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης Ασθενών για την Αθήνα και τη Σαντορίνη. Επιθυμητά προσόντα: Πτυχίο διοίκησης μονάδων

16 Ιουλ
Κολωνάκι

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου για 8ωρη απασχόληση, ζητείται από εταιρεία στο Κολωνάκι, άπταιστα Αγγλικά, εξαιρετική γνώση χρήση Η/Υ, βιογραφικά e-mail: sm.lescapade@gmail