16 Μαρ

υπαληλλος γραφειου

Μαρκόπουλο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπαλληλος σε εταιρια ενοικιασης αυτοκινητου
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: ξενες γλωσες γνωση υπολογιστη
Επιθυμητά Προσόντα: διπλωμα αυτοκινητου
Η εταιρία προσφέρει:

sokratis kordos

Σχετικες Αγγελιες

22 Απρ
Πλατεία Κάνιγγος

ΕΤΑΙΡΕΊΑ λιανικής & χονδρικης στο κέντρο την Αθήνας , ζητεί υπάλληλο γραφείου έως 30 ετών για πλήρη απασχόληση, με ολοκληρωμένες φοιτητικές ή στρατιωτικές

20 Απρ
Καλλιθέα [D. GLENTIS]

Εταιρία στην Καλλιθέα αναζητεί να στελεχώσει τα νέα γραφεία της με νέους συνεργάτες με σκοπό μόνιμη συνεργασία σε διάφορους τομείς(πωλήσεις, γραμματειακή

20 Απρ
Ασπρόπυργος [KUEHNE +NAGEL A.E.]

Η Ανώνυμη Εταιρία Μεταφορών & Logistics KUEHNE + NAGEL A . E . Υποκατάστημα Ασπροπύργου (Αποθηκεύσεις & Logistics ) ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα: ΥΠΑΛΛΗΛΟ

20 Απρ
Δάφνη

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου ζητείται για τηλεφωνικό κέντρο, από εταιρεία κοινοχρήστων και απολυμάνσεων, με προϋπηρεσία στο χώρο, 08.00 - 13

20 Απρ
Αθήνα [TFC - THE FRANCHISE CO]

Η BRAINWAY AE σκοπεύει να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου - Γραμματεία για το τμήμα ανάπτυξης δικτύων Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών Γνώσεις εμπορικής διαχείρισης-έκδοσης παραστατικών-παρακολούθηση εισπράξεων Άριστη γνώση