16 Μαρ

Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας

Κέρκυρα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ιδιωτική εταιρεία παροχής υπηρεσιών ασφαλείας (ΙΕΠΥΑ) επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό συστημάτων ασφαλείας ως εξωτερικό συνεργάτη, για εργασία στην περιοχή της Κέρκυρας.
Απαραίτητα προσόντα:
• Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ.
• Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας ΙΕΠΥΑ, κατηγορίας B’.
• Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
• Καλή γνώση Η/Υ.
• Κατοχή ΙΧ αυτοκινήτου.
• Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους).

Προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Σχετικες Αγγελιες

14 Σεπ
Καλλιθέα [RAKSON AE]

Η RAKSON AE εισαγωγική εταιρεία στο χώρο των συστημάτων ασφαλείας ζητά σύμβουλο τεχνικής υποστήριξης των πελατών. *Ο ρόλος: * * Επικοινωνία με πελάτες για

19 Σεπ
Δήμος Ρόδου [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ αναζητεί Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για το κατάστημα στη Ρόδο. Κύριες αρμοδιότητες - Kαθήκοντα: Επιδιορθώνει / επισκευάζει βλάβες hardware και software.

17 Σεπ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος αναζητά: Τεχνικό Τεχνολογίας Ηλεκτρονικών Συστημάτων για να στελεχώσει το κατάστημα στην Πυλαία (αεροδρόμιο). Κύριες αρμοδιότητες / καθήκοντα: Επιδιορθώνει /

10 Σεπ
Δήμος Κερκυραίων [iRepair]

iRepair Careers Τεχνικός Η/Υ Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στην Κέρκυρα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή ηλεκτρονικών υπολογιστών/λαπτοπ. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική

10 Σεπ

iRepair Careers Τεχνικός Smartphones Η iRepair, η μεγαλύτερη αλυσίδα καταστημάτων επισκευής ηλεκτρονικών συσκευών, ζητά να προσλάβει για τη στελέχωση του καταστήματος στην Κέρκυρα, τεχνικό με εξαιρετική εμπειρία στην επισκευή κινητών τηλεφώνων / smartphones. Η θέση επιβάλλει την άμεση και αποτελεσματική