16 Μαρ

Υπάλληλος Πρατήριου Υγρών Καυσίμων - Λάρισα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία TRENKWALDER, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή της Λάρισας. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου / μηχανής Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων...

Σχετικες Αγγελιες

13 Απρ
Πανελλήνια [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία TRENKWALDER HELLAS, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή των Αγίων Αναργύρων. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα Αυτοκινήτου/ Μηχανής Προϋπηρεσία σε πρατήριο

24 Απρ
Αθήνα [ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΕΚΟ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος έως 25 ετών για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας με εμπειρία σε πλυντήριο αυτοκινήτων

23 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος έως 25 ετών ως πωλητής για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην Λεωφόρο Αλεξάνδρας Αρμοδιότητες: Αντλίες - Πλυντήριο Απαραίτητα Προσόντα: Προυπηρεσία σε πλυντήριο αυτοκινήτων Επιθυμητά Προσόντα: Βασικές γνώσεις Η/Υ, Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: Βασικό Μισθό

13 Απρ
Δήμος Ηρακλείου [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή του Ηρακλείου Κρήτης. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα Αυτοκινήτου / Μηχανής Απαραίτητη

05 Απρ
Γλυφάδα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στο χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου